Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Puodai

5009
5010
5346
Puodai

Puodas - kiekvienos virtuvės įrangos pagrindas

Sunku įsivaizduoti virtuvę be pagrindinės įrangos, tokios kaip puodai . Būtent ten kasdien ruošiame maistą visai šeimai, todėl jie turi būti kuo solidesni ir patvaresni. Virtuvės puodai turėtų būti pagaminti iš patvarių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas . Dėl to galime būti tikri, kad patiekalai tarnaus mums daugelį metų. Penkių didelių indukcinių puodų rinkinys, pagamintas iš šios medžiagos, puikiai tiks bet kurioje šiuolaikinėje virtuvėje. „Cookini by Mondex“ prekės ženklas dėjo visas pastangas, kad produktų kokybė būtų aukščiausia. Tinkamai parinktų indų indukcinei kaitlentei rinkinių dėka kasdienis vakarienės ir kitų patiekalų ruošimas vyks pagal mūsų lūkesčius. Mūsų namų patiekalų kolekcijose taip pat turėtų būti atskirų maisto ruošimo etapų. Taigi, pavyzdžiui, šakojimasis į atskirą pieno puodą arba tas, kuriame ruošiame sriubą. Ieškodami papildomo patiekalų rinkinio, taip pat verta atkreipti dėmesį į ryžių puodą, kuris leis mums sukurti mėgstamą patiekalą pagal baltus grūdus. Kiekvienas atskiras patiekalas tikrai pasirodys labai naudingas skanios virtuvės mėgėjams iš visų pasaulio vietų.

Įvairių rūšių puodai gali būti naudingi

Ketaus puodai puikiai kaupia šilumą, kurios dėka indai tolygiai įkaista, o tai yra neabejotinas jų pranašumas . Savo ruožtu puodai iš vario puikiai tiks gaminant maistą ant elektrinių, dujinių ir net indukcinių viryklių . Įdomus pasiūlymas - „Cookex by Mondex“ prekės ženklo „Salvatore“ varinis puodas, prie kurio pritvirtintas stiklinis dangtis. Iš aukštos kokybės dangos pagamintas indas turi daugiasluoksnį šiluminį dugną, kurio dėka indai greitai iškepa ir ilgą laiką palaiko norimą temperatūrą. Variniai puodai neabejotinai yra vienas universalesnių ir praktiškesnių virtuvės įrangos elementų . Kiekvienas šeimos narys įvertins aukštą jų pagaminimo kokybę. Nesvarbu, ar mums reikia kiaušinių puodo, ar tokio, kuris sukurtas atsižvelgiant į kitus produktus - tikrai rasime indą, kuris visiškai pateisins mūsų lūkesčius.

Puodas, kuriame paruošite mėgstamą patiekalą

Atsižvelgdami į norimą patiekalo tipą, mes pasirinksime kitą patiekalą. Garų puodas puikiai tinka ruošti dietinius patiekalus be nereikalingų riebalų . Todėl jo neturėtų trūkti jokioje virtuvėje. Kita vertus, indukciniai puodai leis mums paruošti rafinuotus patiekalus šiuolaikiškoje skoningai dekoruoto kambario aplinkoje. Emaliuoti ar kiti puodai yra vienas iš pirmųjų įrenginių, kuriuos komplektuojame tvarkydami virtuvę . Vienas iš pasiūlymų taip pat yra nerūdijančio plieno „Cookini“ indas, kuriame sumontuotos silikoninės rankenos. Be to, didžiausias jo pranašumas yra galimybė jį naudoti visų tipų viryklėse. Perkant naujus puodus, reikia turėti omenyje jų universalų pobūdį.

Kaip išsirinkti tinkamiausius puodus?

Nuspręskite, kiek puodų jums reikia. Šioje vietoje galite atsižvelgti į du aspektus: kaip dažnai ir kokiam kiekiui žmonių gaminate. Jeigu maistą gaminate tik sau vienam, pakanka 2 - 3 puodų. Jei kelių asmenų šeimai – reikės daugiau ir įvairesnių puodų. 

Apgalvokite, iš kokios medžiagos pagaminti puodai jums labiau patinka. Jie gali būti iš nerūdijančio plieno, ketaus ar aliuminio. Medžiagos pasirinkimą gali lemti gaminimo įpročiai bei puodų priežiūra – pavyzdžiui, nerūdijančio plieno indus galima plauti indaplovėje, o štai ketaus puodus reikėtų plauti rankomis. 

Išsirinkite puodų dydžius. Diametrą, aukštį ir talpą rinkitės pagal tai, ką mėgstate gaminti, kokie jūsų valgymo įpročiai. Puodai aukštu kraštu labiau tinka sriuboms gaminti ar bulvėms virti, žemi puodai skirti troškiniams. Greitpuodžiai padeda sutaupyti laiko, o gaminamas maistas išsaugo savo vertingąsias savybes, tad labai tinka vaikus auginančioms šeimoms ir tiems, kurie neturi daug laiko stovėjimui virtuvėje, tačiau nori maitintis sveikai.

Įsitikinkite, kad puodai tinkami jūsų viryklės tipui. Jei naudojatės indukcine virykle, svarbu atkreipti dėmesį ar puodai jai yra tinkami. Šiais laikais daugelis puodų jau yra pritaikyti visiems viryklių tipams, tačiau verta pasitikrinti.

Nusimatykite pinigų sumą, kurią paskirsite puodams. Žinodami kokia kaina jums yra tinkama, susiaurinsite asortimentą ir bus lengviau pasirinkti.

Kaip greitai bus pristatytas mano užsakymas?

Priklausomai nuo išsirinktų indų, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti