Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Vonios Aksesuarai

6078
Vonios Aksesuarai

Vonios kambario aksesuarai

Vonios kambarys dažniausiai namuose lieka pamirštas ir apie jo jaukumą pagalvojame retai. Veltui. Nereikia pamiršti, kad šiame namuose esančiame kambaryje praleidžiame nemažai laiko tiek prausdamiesi ryte, tiek atlikdami vakaro ritualus ar mėgaujamės poilsio akimirkomis mirkdami vonioje arba stovėdami po dušu. Šias minutes galime paversti dar didesniais malonumais. Tai galima daug lengviau padaryti, jei bus naudojami vonios aksesuarai: rankšluosčių stovai, stilingi muilo dozatoriai, patogūs naudoti tualeto šepečiai ir kitos vonios kambariui
skirtos prekės. Šie daiktai padės stilingai sutvarkyti vonios kambarį ir suderinti smulkmenas iki mažiausių detalių. Vonios aksesuarai parduodami internetu ir juos apžiūrėti ir įsigyti galite bet kuriuo metu.

Kiekvienas, apsilankęs vonios kambaryje apsidairo aplink. Susipažįstame su erdve ir tuomet mūsų žvilgsnis nukrypsta į vyraujančias spalvas bei šalia esančias detales. Tikrai neliks nepastebėti muilo dozatoriai, kai norėsime nusiplauti rankas arba išskirtiniai rankšluosčių stovai, ant kurių kabės rankoms šluostytis skirti audiniai. Juos galima rinktis pagal stilistiką, kurios norime laikytis kurdami vonios kambario erdvę, arba erdvėje vyraujantį koloritą: tai gali būti daiktai su aukso detalėmis arba juodos ir baltos spalvų deriniai ir pan.

 

Pagal ką rinktis vonios aksesuarus?

Rinkdamiesi bei kurdami vonios kambario interjerą derinkite detales tarpusavyje. Jos gali būti neutralios ir ne tokios pastebimos, lyg susiliejančios su aplinka, kai perkami vonios aksesuarai yra vienspalviai arba neutralių spalvų arba priešingai – skirtingų atspalvių, bet esančios to paties dizaino arba turinčios tos pačios spalvos detales.

Per kiek laiko yra pristatomi įsigyti vonios aksesuarai?

Vos gavę užsakymą skubame jį pakuoti ir Jums išsiųsti. Jeigu pirkinių krepšelis bus didesnės vertės nei 60 Eur – prekes pristatysime nemokamai.

Iki dviejų darbo dienų trunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų trunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Rašyti
Skambinti