Iki nemokamo pristatymo liko €25.00

Puodeliai kavai ir arbatai

3522
3523
2220
Puodeliai kavai ir arbatai

KERAMIKINIAI IR PORCELIANINIAI PUODELIAI KAVAI IR ARBATAI

Porcelianiniai puodeliai turi labai ilgą ir įdomią istoriją. Jų ištakos siekia daugiau kaip 1300 metų. Verta paminėti, kad unikalių porceliano puodelių gaminimo ir kūrimo procesas vyksta esant labai aukštai temperatūrai, siekiančiai net 1500 laipsnių. Buvo manoma, kad porcelianas turi ir gydomųjų savybių. Šių porcelianinių puodelių šedevrų kūrėjai buvo kinai. Kinijoje porcelianiniai puodeliai buvo laikomi prabangos ir turto ženklu. Jų vertė buvo labai didelė ir tik nedaugelis galėjo juos įsigyti. Porcelianinių puodelių grožį ir eleganciją pabrėžia įvairios formos ir meistriški piešiniai. Dėl šių savybių puodeliai yra labai originalus namų dekoro elementas.

Puodeliai juodai kavai, espreso, kavai su pienu, kapučino ar latte, taip pat arbatai - kiekvienas šio gėrimo gerbėjas suras sau tinkamą puodelį, nes pasirinkimas labai platus. Siūlome tradicinių formų, tačiau įvairių spalvų gaminius: subtilios rožinės, visada madingos pilkos, įvairių pastelinių atspalvių. Tradicijų puoselėtojams siūlome universalios formos vienspalvius puodelius, šiuolaikiškam - įvairių grafinių raštų (pvz., juostelėmis, Maroko stiliaus raštu ir pan.) ar juodai baltų puodelių variantus, galima rinktis ir iš prabangių puodelių dizainų, dekoruotu auksu.

Idealūs puodeliai kavai ir arbatai

Kai pas mus lankosi svečiai, norime juos kuo gražiau priimti. Gėrimų patiekimas išskirtiniuose arbatos ar kavos puodeliuose suteiks didelį malonumą kiekvienam. Elegantiški puodeliai, paįvairinti subtiliomis detalėmis, patinka daugeliui kavos mylėtojų. Ieškant tinkamo puodelio, iš kurio galėsite atsigerti mėgstamo gėrimo, verta įsigyti tokį, kuris jūsų kasdienį poilsį per trumpą kavos pertraukėlę pavers malonumu. Iš porcelianinių puodelių lengvai galime sukurti rinkinį visiems šeimos nariams. Originalumo ir išskirtinumo puodeliams suteikia infuzoriai. Jie leis mėgautis mėgiama arbata. Kai kurie infuzoriai yra labai įdomūs ir žaismingi. Juose užplikytos arbatžolės atskleis išskirtinį aromatą, o infuzorių vaizdas pakels nuotaiką.

Kaip išsirinkti tinkamiausią puodelį arbatai?

Renkantis puodelį reikėtų atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos puodelis yra pagamintas ir kam jis bus naudojamas. Rinkitės keramikinius, porcelianinius puodelius kavai ir arbatai, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesio į puodelio talpą.

Koki puodeliai yra populiariausi?

Patys populiariausi puodeliai kavai ir arbatai yra pagaminti iš keramikos arba porcialeno. Mes turime didelį pasirinkimą puodelių su lėkštute ir puodelių be lėkštučių.

Rašyti
Skambinti