Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Keramikiniai, porcelianiniai puodeliai su lėkštutė

Keramikiniai, porcelianiniai puodeliai su lėkštutė

KERAMIKINIAI IR PORCELIANINIAI PUODELIAI SU LĖKŠTUTE

Niekas nepagerins Jūsų nuotaikos darbe taip, kaip keletas minučių geriant kavą ar arbatą iš mėgstamo puodelio. Būkite tikri, kad Jūsų išskirtinis puodelis neliks nepastebėtas. Mes rekomenduojame įdomų kubistinės formos puodelį, savo forma primenantį supjaustytą deimantą. Šie puodeliai komplektuojami su didele lėkštute, ant kurios tilps ne tik puodelis, bet ir sausainis ar kitoks saldumynas. Šį komplektą vainikuos auksinis subtilus šaukštelis, suteikiantis galimybę paskanauti kavos putų ar suvalgyti torto gabalėlį. Siūlomi puodelių su lėkštute rinkiniai gali būti įvairių spalvų: švelniai rožiniai, turkio mėlynumo, mėtiniai. Mėgstantys  ryškias spalvas gali rinktis tamsiai mėlyną, juodą, baltą ar smėlio spalvas.

Nepaprastai skoninga ir puiki idėja dovanai - puodelis

Neįprasti kavos ar arbatos puodeliai yra puiki dovana kiekvienai progai. Tai niekada nebus nuobodu ir visada bus funkcionalu. Jubiliejus? Atsisveikinimas su draugu darbe? Dovana viršininkui? Vardadienis? Šią ir daugelį kitų progų galima paminėti prie madingo ir stilingo kavos ar arbatos puodelio. Puodelis, pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, madingų spalvų yra puiki dovana. Kavos puodelis visada buvo elegancijos ir orumo sinonimas, dažnai tai mažas meno kūrinys, kuris patraukia dėmesį ir turi neįprastą istorinę kilmę.

Kaip greitai pristatomi porcelianiniai, keramikiniai puodeliai?

Vos gavę užsakymą skubame jį pakuoti ir Jums išsiųsti. Įprastinis prekių pristatymo laikas 2 darbo dienos, jei prie prekės nėra pažymėta kitaip.

Iki dviejų darbo dienų trunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų trunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Kuo ypatingi mūsų parduodami puodeliai?

Mes parduotame unikalius keramikinius, porcelianinius puodelius tinkančius kasdieniniui naudojimui, ar tinkamus dovanoti. Porcelianiniai, keramikiniai puodeliai kavai arba arbatai yra nuostabos pasirinkimas norint nustebinti savo mylimą žmogų ar pasilepinti save. Prekės įprastai pristatomos per 2 darbo dienas.

Rašyti
Skambinti