Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Virtuvė

3419
4865
2381

VIRTUVĖ

Keptuvių įvairovė palengvins patiekalų paruošimą

Kad maisto gaminimas teiktų malonumą, namuose reikėtų turėti keleta keptuvių. Vertėtų turėti komplektą, kurį sudarytų įvairaus dydžio keptuvės. Didesnio dydžio keptuvėje tilps kur kas daugiau ruošiamų produktų, o tai žymiai pagreitins gaminimą. Blynų keptuvė yra plokštesnė, todėl blynus bus lengviau apversti. Didelėje keptuvėje patogu gaminti maistą visai šeimai. Gilioje keptuvėje Olive patogu ir praktiška gaminti troškinius. Grilio keptuvė skirta pjausniams ir kepsniams kepti. Jeigu jums patinka  Azijos virtuvė  tikrai reikės WOK keptuvės, kuri yra vienas iš būdingiausių šio pasaulio regiono virtuvės įrangos elementų.

Puodas - kiekvienos virtuvės įrangos pagrindas

Sunku įsivaizduoti virtuvę be puodų. Būtent juose kasdien ruošiate maistą visai šeimai, todėl jie turi būti kuo solidesni ir patvaresni. Virtuvės puodai turėtų būti pagaminti iš patvarių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas . Būtent iš šios medžiagos pagaminti puodai tarnaus ilgai ir papuoš jūsų virtuvę. Penkių didelių indukcinių puodų rinkinys, pagamintas iš nerūdijančio plieno, puikiai tiks bet kurioje šiuolaikinėje virtuvėje. Siūlome Cookini by Mondex puodus, nes jie tikrai aukštos kokybės, todėl tarnaus ilgai.

Įvairių rūšių puodai gali būti naudingi

Ketaus puodai puikiai kaupia šilumą, todėl indai tolygiai įkaista, o tai neabejotinas jų pranašumas . Savo ruožtu puodai iš vario puikiai tiks gaminant maistą ant elektrinių, dujinių ir net indukcinių viryklių . Įdomus pasiūlymas - Cookex by Mondex prekės ženklo Salvatore varinis puodas, prie kurio pritvirtintas stiklinis dangtis. Iš aukštos kokybės dangos pagamintas indas turi daugiasluoksnį šiluminį dugną,todėl produktai greitai išverda ir ilgai išlieka karšti. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į garų puodą, puikiai tinkantį ruošti dietinius patiekalus, kuriuose mažiau riebalų. Dėl šių priežasčių jis turėtų būti kiekvienoje virtuvėje.

Stalo įrankiai

Virtuvėje niekada nebūna per daug stalo įrankių. Siūlome jums praktiškus naudoti, patogius laikyti rankose, puikiai derančius pagal dydį, storį ir svorį stalo įrankius. Naudojantis visapusiškai subalansuotais įrankiais, valgis suteiks daug džiaugsmo jums ir jūsų svečiams. Labai patogu ir puošnu įsigyti stalo įrankių komlektų.

Geras virdulys pravers kiekvienuose namuose

Virtuvėje yra tokių indų, kurie yra nepakeičiami. Taip galima pasakyti apie virdulius, kuriuose verdate vandenį kavos ar arbatos puodeliui. Galite pasirinkti iš daugybės modelių, kuriems būdingas originalus dizainas, ypatinga spalva ar reikalinga talpa. Nepaisant pokyčių, susijusių su namų dekoravimu, tradiciniai virduliai neišėjo iš mados. Klasikiniai sidabro variantai puikiai derės su kitais elementais, naudojamais virtuvėje. Tačiau jeigu jūs norite savitų sprendimų, pasirinktas virdulys gali turėti unikalų pastelinį atspalvį, kurio pavyzdys yra Modern modelis su originalia medieną imituojančia, neįkaistančia  rankena. Cookini ženklo virdulys tinka visoms viryklėms, todėl jis yra universalus ir praktiškas.

Keraminiai marmitai

Jeigu norite nustebinti svečius ir originaliai serviruoti šventinį stalą, siūlome įsigyti marmitų. Stilingi, aukštos kokybės keraminiai marmitai tikrai tiks jūsų stalui. Tai patogus ir praktiškas maisto šildytuvas.

 

Kaip išsirinkti keptuvę?

Svarbiausia atkreipti dėmesį, kokiai viryklei yra tinkama keptuvė.

  •  Indukcinėms kaitlentėms dažniausiai yra rekomenduojamos specialios keptuvės, kurios turi daugiasluoksnį storą dugną. Tokioms kaitlentėms taip pat tinka ir ketaus arba nerūdijančio plieno keptuvės.

  •  Dujinei viryklei tinkamos įvairaus dydžio bei medžiagos keptuvės. Ugnis vis tiek įkaitins bet kokio paviršiaus dugną.

Daugiau informacijos apie prekę visada rasite jos aprašyme.

Žinoma, egzistuoja ir specialiems patiekalams skirtos keptuvės. Vienos jų bus pritaikytos blynams, kitos – azijietiškiems patiekalams, o trečios - troškinimams.

Pagal šeimos narių skaičių arba gaminamo patiekalo dydį rinkitės ir keptuvės didumą. Tad geriausia virtuvėje turėti keletą kepimui skirtų priemonių, kad maisto gaminimas teiktų dar didesnį džiaugsmą.

Per kiek dienų yra pristatomos prekės?

Ilgiausiai pristatymas gali trukti iki dešimties darbų dienų. Jei pirksite virtuvės reikmenis pažymėtus 2 d.d. ženklu, tai prekes pristatysime per dvi darbo dienas. Turėkite omenyje, kad jeigu pirkinių krepšelis bus didesnis nei 60 Eur, tai Jums pristatymas nieko nekainuos.

Rašyti
Skambinti