Iki nemokamo pristatymo liko €25.00

Indai

270
2432
2433
2434
2550

INDAI

Kaip išsirinkti tinkamas lėkštes?

Renkantis lėkštes reikia apsispręsti, ar norite modernaus dizaino ir įdomios formos, pavyzdžiui, kvadratinių lėkščių, ar labiau patinka tradicinės formos. Atkreipkite  dėmesį į lėkščių funkcionalumą - dydį ir aukštį. Perkant lėkštes kasdieniniam naudojimui, atsparumas įbrėžimams yra neabejotinas pranašumas. Taip pat patikrinkite, ar mūsų pasirinkti indai gali būti plaunami indaplovėje ir gali būti naudojami mikrobangų krosnelėje. Įrodyta, kad stilingi indai ne tik džiugina akį, bet ir efektyviai stimuliuoja skonio receptorius. Nenuostabu - gražiai patiektas maistas tiesiog skanesnis! Labai svarbu medžiaga, iš kurios lėkštės pagamintos. Porcelianinės lėkštės yra ne tikrai gražios ir tvirtos, bet ir labai elegantiškos. Būtent tokias lėkštes turėtumėte pasirinkti ypatingoms šventėms. Visus šiuos reikalavimus tikrai atitinka elegantiška Oueen porceliano lėkščių kolekcija, kurią galima rasti mūsų parduotuvėje. Planuodami šventinius pietus ar vakarienę, įsitikinkite, kad turite visiems svečiams tinkamą skaičių tų pačių lėkščių. Stalo indai, sudaryti iš kelių skirtingų lėkščių dizainų, yra ne tik blogo tono ženklas, bet ir sugadins visą efektą  net ir stilingiausių dekoracijų fone.

Privalomas kiekvienos virtuvės akcentas - stiklinės ir taurės

Tarp daugybės virtuvės indų yra tokių, kurie yra patys populiariausi. Akivaizdu, kad stiklinės ir taurės, priklauso šiai kategorijai. Sunku įsivaizduoti virtuvę, kurioje nėra bent kelių rūšių taurių ir įvairių stiklinių. Be to, skoningi ir elegantiški stiklinių indų komplektai gali būti tikrai praktiška dovana. Verta įsigyti, bent po pora viedodų taurių ir stiklinių komplektų, kad nekiltų problemų serviruojant stalą sulaukus daugiau svečių. Siūlome įsigyti solidų Krosno rinkinį, kuris įvairioms progoms. Norintiems įvairovės siūlome geometrinių formų stiklo gaminių iš Adel Gold serijos. Šie išskirtiniai indai mėgavimąsį gėrimu padaro dar malonesnį tiek svečiams, tiek šeimos nariams.

Spalvingi indai - puikus pasirinkimas originalumo mėgėjams

Norintys iš esmės pakeisti indus, gali rinktis neįprasta formų ar spalvų gaminius. Įdomių rožinių ar elegantiškų žalių atspalvių indai yra puikus pasirinkimas mėgstantiems originalius sprendimus. Mėtinės spalvos dubenėlis Affek Design by Mondex puikiai tinkanti patiekti desertus. Papildomas privalumas - neabejotinai originali forma ir tai, kad jis tinkamas plauti indaplovėje. Gražus ir originalus spalvotų indų rinkinys bus nepaprastai praktiška dovana jaunai porai.

Rašyti
Skambinti