Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingi keramikiniai muilo dozatoriai voniai

Stilingi keramikiniai muilo dozatoriai voniai

Muilo dozatoriai voniai

Dažniausiai muilo dozatoriai naudojami vonios kambaryje. Čia jie yra privalomas atributas. Vonioje tiks muilo dozatoriai, kurie yra be papildomų laikiklių ar elementų. Dozatorius yra puikus pasirinkimas ir daug efektyvesnis sprendimas nei paprasta muilinė. Nes tai stilinga ir funkcionali vonios kambario detalė. Nereikia kiekvieną kartą imti muilo į rankas ir dėti jo atgal į muilinę, iš kur šlapias muilas labai dažnai iškrenta. Daug stilingiau atrodo muilo dozatorius, kuriame yra skystas muilas.

Mūsų prekių kataloge rasite skirtingo dydžio ir dizainų muilo dozatorių voniai. Vonios kambariui galima rinktis netgi kelis dozatorius. Vienas gali stovėti prie plautuvės, kitas šalia vonios, o trečias – dušo kabinoje. Daugybė žmonių dozatorius vonioje naudoja ne tik muilui, bet ir įvairiai kitai kosmetikai, siekiant išvengti skirtingų firmų buteliukų vonioje. Pasirinkus naudoti tik dozatorius,s sukursite nuosaikų stilių vonioje ir išvengsite nereikalingų užrašų bei kosmetikos buteliukų netvarkos.

Iš kokios medžiagos pagaminti jūsų parduodami muilo dozatoriai?

Dauguma muilo dozatorių yra pagaminti iš keramikos, dar keletas parduodamų dozatorių yra pagaminti iš termoplastinės minkštos gumos, silikono ar plastiko.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Taip galimas. Mūsų el. parduotuvėje taikomas nemokamas pristatymas, jei pirkinių krepšelis yra 60 Eur ir daugiau.

Taip pat turėkite omenyje, kad iki dviejų darbo dienų užtrunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų užtrunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

 

Rašyti
Skambinti