Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Polėkštės, dekoratyviniai dubenėliai namams | polėkštės internetu | dubenėliai internetu

Polėkštės, dekoratyviniai dubenėliai namams | polėkštės internetu | dubenėliai internetu

Polėkštės ir kiti stilingi dekoratyviniai indai Jūsų namams

Namų jaukumas kuriamas įvairiomis smulkmenomis. Interjero elementai yra ne tik paveikslai, laikrodžiai, prabangūs šviestuvai. Štai virtuvėje išskirtinį virtuvės dizainą kuria dekoratyviniai indai, tokie kaip dekoratyvinės polėkštės ir dubenėliai. Jūsų šventėms ir jaukiems namams savo kataloge siūlome platų dekoratyvinių indų pasirinkimą, kad maistas būųt ne tik skanus, bet ir trauktų akį.

Kada naudojamos polėkštės?

Šiandien tarp dekoratyvinių indų labai populiarūs ne tik keramikiniai dubenėliai, kuriuos galima pritaikyti plačiai, bet ir kitokie gaminiai. Pavyzdžiui, dekoratyvinės polėkštės. Jos vis dažniau ieškomos mūsų klientų, todėl nuolat atnaujiname šių indų pasirinkimą, kad planuojant šventę ar norint atsinaujinti namus, galėtumėte išsirinkti labiausiai Jums tinkamus indus.

Dažniausiai dekoratyvinės polėkštės naudojamos išskirtinių vakarienių, įvairių švenčių metu. Kai norisi paserviruoti stalą neįprastai ir nekasdieniškai, tikrai pravers dekoratyvinė spolekštės. Jos gali būti įvairių dydžių, spalvų ir stilių. Labai dažnas klausimas, kiek polėkščių naudoti, tačiau atsakymas priklauso nuo Jūsų planuojamos vakarienės. Tikrai nėra taisyklės, kad polėkštė turi būti tik viena. Priklausomai nuo patiekalų skaičių, galite naudoti ir dvi ar net daugiau skirtingų dydžių polėkščių.

Kaip išsirinkti polėkštes?

Dekoratyviniai keramikiniai indai populiarūs daug metų. Tačiau kokybiškai pagaminti gaminiai gali būti ne tik iš keramikos ir porceliano. Tad pirmiausia renkantis indus, pagalvokite, iš kokios medžiagos jie turėtų būti. Net ir kokybiškos plastikinės dekoratyvinės polėkštės gali būti puikiu pasirinkimu, jeigu ieškote indu šventei lauke arba terasoje.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Priklausomai nuo to. Kokius indus naudosite, svarbu žinoti, kad visų indų rinkinys vienam valgytojui turi būti skirtingas. Didžiausia arba plačiausia polėkštė visuomet turi būti apačioje.

Turime platų įvairių dizainų polėkščių pasirinkimą. Tad pagalvokite, kokios spalvos, kokių raštų dekoratyvinės polėkštės geriausiai tiks Jūsų namams ir Jūsų planuojamai vakarienei. Nepamirškite, kad viename rinkinyje galima derinti skirtingų spalvų polėkštes ir dubenėlius, o taip sukursite dar įspūdingesnį stalo vaizdą.

Kaip teisingai prižiūrėti dekoratyvinius indus?

Daugelis prisirišame prie indų ir labai nesmagu, jeigu vienas ar du rinkinio elementai sudūžta, skyla. Todėl tam, kad indai ilgai atrodytų kaip nauji ir būtų gražūs, svarbi jų priežiūra. Keramikinės dekoratyvinės polėkštės ir dekoratyviniai dubenėliai ne visuomet yra tinkami plauti indaplovėje. Visuomet atkreipkite dėmesį į prekės aprašymą ir įsitikinkite, kuriuos indus galite plauti indaplovėje, o kuriuos geriau plauti tik rankomis. Taip pat venkite aštrių šveistukų, kad nenušveistumėte indų spalvos. Taip ilgiau mėgausitės dailiais ir kokybiškais indais.

Ar į polėkštes galima dėti maistą?

Negalima. Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.

Ar prekę pristatysite per keletą dienų?

Jei prekę turime vietoje, tuomet taip.

Iki dviejų darbo dienų trunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų trunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Rašyti
Skambinti