Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingos stiklinės | originalaus dizaino stiklinių rinkiniai

Stilingos stiklinės | originalaus dizaino stiklinių rinkiniai

Privalomas kiekvienos virtuvės akcentas - stiklinės ir taurės

Tarp daugybės virtuvės indų yra tokių, kurie yra patys populiariausi. Akivaizdu, kad stiklinės ir taurės, kuriose patiekiame gėrimus tiek šeimos nariams, tiek svečiams, kurie peržengia mūsų namų slenksčius, gali būti laikomos tokiomis. Sunku įsivaizduoti virtuvę, kurioje nerasime bent kelių iš jų. Be to, skoningi ir elegantiški stiklinių indų komplektai gali būti tikrai praktiška dovana žmonėms, kurie pradeda puošti savo naujai įsigytą būstą. Šio tipo indų kartais reikia skirtingu metu, todėl spintelėje jų visada turėtų būti pakankamai. Juose kavą galime patiekti iki vidurdienio, tuo tarpu vakarais jie gali tarnauti kaip originalios gėrimų taurės. Tiesą sakant, neįmanoma be įvairių rūšių stiklinių ar taurių, todėl verta pasižvalgyti geros kokybės rinkinio, kurį naudosite patys ar jūsų mylimi žmonės. Įkurtuvių vakarėlio proga galite padovanoti savo draugams solidų „Krosno“ rinkinį, kuris bus naudingas daugeliu atvejų. Tokia praktiška dovana tikrai bus įvertinta.

Stilingos gėrimų taurės ne tik labai funkcionali dovana

Yra daugybė atvejų, kai artimiesiems dovanojame mažesnes ar didesnes dovanas. Jei ieškome idėjos vienai iš jų, stilingas gėrimų taurių rinkinys yra puikus pasirinkimas. Neįprastas dizainas ir aukšta gaminio kokybė yra savybės, dėl kurių jūsų artimi žmonės jas naudos ilgus metus. Didelis šio tipo dovanų pranašumas, be abejo, yra nepaprastas funkcionalumas, kuris kartu su intriguojančia forma sukuria tobulą duetą. Verta paminėti, kad kiekvienas iš siūlomų rinkinių buvo pagamintas labai atidžiai, todėl galime jaustis tikri dėl jo kokybės ir patikimumo. Pavyzdžiui, „Bohemia Beercraft“ alaus taurių rinkinys yra puiki dovanų idėja kiekvienam alaus mėgėjui. Dėl jų elegantiškos formos patiektas gėrimas suteiks dar daugiau malonumo.

Kiekvienas stiklo gaminys yra aukščiausios kokybės garantija

Pirkdami bet kokį namų interjero elementą, mes norime, kad jis būtų pagamintas labai atidžiai, o tai garantuos jo ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar perkame indus, skirtus alkoholiui, ar karštiems gėrimams - kiekvienas iš jų turi būti geras. Jei prie jo ypatybių pridėsime nepaprastą išvaizdą, galime kalbėti apie tobulą derinį, kurio dėka mes mielai patiekiame gėrimus savo svečiams. Gali atrodyti, kad kava ar arbatos puodeliai yra pagrindiniai, tačiau nereikėtų pamiršti apie kitiems gėrimams skirtus indus. Dėl tinkamo jų pasirinkimo, namų vakarėliai su draugais bus labai elegantiški. Ieškant tobulų indų rinkinių, verta pasidomėti inovatyvios formos modeliais. Tai, pavyzdžiui, geometrinių formų stiklo gaminiai iš „Adel Gold“ serijos. Šie erdvūs indai mėgavamasį gėrimu padaro dar malonesnį tiek svečiams, tiek šeimos nariams nariams.

Kaip greitai bus pristatytas mano užsakymas?

Priklausomai nuo išsirinktų indų, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Pagal ką rinktis indus?

Indai yra skirstomi pagal jų paskirtį. Vieni jų bus skirti maistui patiekti, o kiti – dekoratyviniai, naudojami dekorui bei puošybai. Nors tikrai galima ir maistui skirtus indus naudoti erdvės dekoravimui bei komponuoti juose puokštes, žvakes bei kitus norimus objektus. 

Puikiai suprantame, jog jei lėkštė yra gili – tuomet ji puikiai tiks sriubai. Desertui skirti indai dažniausiai yra įmantresnio dizaino ar išskirtinių formų lėkštės, dubenėliai, stiklinės,  taurės. Jeigu renkantis bus reikalinga pagalba – visada esame pasiruošę padėti išsirinkti norimus indus.

 
Rašyti
Skambinti