Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stalo įrankių rinkiniai

11503
Stalo įrankių rinkiniai

Stalo įrankiai 

Stalo įrankiai yra „šou“ kulinarinio efekto ragavimo priemonė, leidžianti mėgautis ypatingais patiekalais ir skanėstais . Jie taip pat yra pagrindiniai priedai, skirti naudoti kasdieniame buityje. Virtuvėje niekada nebūna per daug stalo įrankių . Daugeliu atvejų - empiriškai įrodyta - mes taip pat vartojame akimis ir, žinoma, visais kitais pojūčiais. Taigi padarykime stalo įrankius visiškai subalansuotus, praktiškus naudoti, patogius laikyti rankose, puikiai derančius pagal dydį, storį ir svorį . Tada valgis suteiks daug džiaugsmo jums ir jūsų svečiams.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis stalo įrankius, kurie taip pat yra puiki dovanų idėja?

Stalo įrankių rinkinys yra įprasta dovanų idėja, pvz., Vestuvių, jubiliejaus ar gimtadienio dovanai . Stalo įrankiai vis dėlto nėra lygūs stalo įrankiams - kaip dažnai sakoma, lyginant beveik identišką asortimentą ir kuo jie skiriasi kokybe. Kalbant apie stalo įrankius, neabejotinai svarbiausia kokybė . Kaip tai patikrinti? Čia yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtų atitikti skanūs stalo įrankiai kaip dovana artimiesiems:

- universalus dizainas - šiuo atveju puikiai pasitarnaus minimalizmas ir paprastumas. Šio tipo stalo įrankiai tinka bet kokiam interjerui, kasdienėms ir iškilmingoms progoms. Jie yra elegantiški savo paprastumu ir gražiai papildo bet kokį stalo stalą;

- tinkamos proporcijos ir nepriekaištinga pusiausvyra - šie veiksniai garantuoja žinomų gamintojų firminius stalo įrankius daugelį metų - dažnai tai patvirtina net amžina garantija;

- atitinkami atitikties taikomiems Europos standartams sertifikatai;

- nerūdijančio plieno kokybė;

- plauti indaplovėje ir atspari bet kokiai žalai, įbrėžimams ir sulenkimams.

Indų plovimo įrankiai? Ką reiškia 18/10 plieno žymėjimai?

Renkantis stalo įrankius, verta atkreipti dėmesį į nerūdijančio plieno rūšies žymėjimą . Būtent plieno kokybė lemia stalo įrankių atsparumą korozijai, mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams ir mikropažeidimams po kasdienio naudojimo indaplovėje. Indų plovimo mašinoms tinkami stalo įrankiai visada turi turėti tokį mechaninio plovimo patvirtinimo ženklą. Be to, turėtumete rinktis nerūdijančio plieno stalo įrankius, pažymėtus: 18/10, labai poliruotus. Šis žymėjimas rodo chromo ir nikelio kiekį pliene. Pirmasis skaičius 18 yra pirmojo elemento turinys. Mažiausiai 10,5% chromas yra atsparumo ir ilgaamžiškumo garantas. Kita vertus, skaičius 10 yra nikelis, kuris yra atsakingas už atsparumą magnetui ir korozijai. 10 lygis garantuoja labai gerą apsaugą nuo korozijos ir taip pat suteikia plienui vizualinių pranašumų: jis yra ryškesnis ir su didesniu elegantišku blizgesiu.

Kaip tinkamai sutvarkyti stalo įrankius. Kelios stalo dengimo taisyklės

Stalo serviravimas yra jūsų vitrina, todėl verta pasirūpinti jo estetika ir laikytis visų sovietinių vaizdų taisyklių. Priešingai nei atrodo, pats stalo įrankių išdėstymas daugeliui iš mūsų gali pasirodyti nemalonus. Verta vadovautis toliau pateiktais paprastais patarimais:

- sutvarkykite stalo įrankius pagal patiekalų tvarką. Ir taip: toliausiai nuo lėkščių yra stalo įrankiai pirmajam valgiui (t. Y. Garnyras);

- šakutes padėkite kairėje plokštelės pusėje, o peilį - dešinėje (visada ašmenimis nukreipkite į plokštelę), o tada - šaukštą maždaug 3 cm atstumu nuo peilio;

- šaukštelis ir desertinė šakutė visada yra tiesiai virš lėkštės (šakutės kotas nukreiptas į kairę, šaukštai - atvirkščiai - į dešinę);

- patiekiant žuvį kaip pagrindinį patiekalą: tradicinius stalo įrankius keičiame žuvims skirtais: šakute su trimis dantimis ir skiriamuoju peiliu, panašiu į mini tešlos mentelę.

Kaip išsirinkti keptuvę?

Svarbiausia atkreipti dėmesį, kokiai viryklei yra tinkama keptuvė.

  •  Indukcinėms kaitlentėms dažniausiai yra rekomenduojamos specialios keptuvės, kurios turi daugiasluoksnį storą dugną. Tokioms kaitlentėms taip pat tinka ir ketaus arba nerūdijančio plieno keptuvės.

  •  Dujinei viryklei tinkamos įvairaus dydžio bei medžiagos keptuvės. Ugnis vis tiek įkaitins bet kokio paviršiaus dugną.

Daugiau informacijos apie prekę visada rasite jos aprašyme.

Žinoma, egzistuoja ir specialiems patiekalams skirtos keptuvės. Vienos jų bus pritaikytos blynams, kitos – azijietiškiems patiekalams, o trečios - troškinimams.

Pagal šeimos narių skaičių arba gaminamo patiekalo dydį rinkitės ir keptuvės didumą. Tad geriausia virtuvėje turėti keletą kepimui skirtų priemonių, kad maisto gaminimas teiktų dar didesnį džiaugsmą.

Per kiek dienų yra pristatomos prekės?

Ilgiausiai pristatymas gali trukti iki dešimties darbų dienų. Jei pirksite virtuvės reikmenis pažymėtus 2 d.d. ženklu, tai prekes pristatysime per dvi darbo dienas. Turėkite omenyje, kad jeigu pirkinių krepšelis bus didesnis nei 60 Eur, tai Jums pristatymas nieko nekainuos.

Rašyti
Skambinti