Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Keramikiniai, porcelianiniai puodeliai be lėkštutės

3522
2220
2222
3518
3523
Keramikiniai, porcelianiniai puodeliai be lėkštutės

KERAMIKINIAI IR PORCELIANINIAI PUODELIAI BE LĖKŠTUTĖS

Visiems kavos mėgėjams akimirka, kai jie sėdi patogiame fotelyje su kavos pripildytu puodeliu, yra tikras atokvėpio momentas. Pasirodo, kad aplinkybės, kuriomis mėgaujatės mėgstamu gėrimu, yra tokios pat svarbios, kaip ir šio ritualo laikas. Tobulas kavos puodelis turėtų priversti Jus šypsotis, jau ruošiant kavą. Įdomi forma ir patogi ąselė puodelį padaro tobulą. Porcelianiniai puodeliai yra įvairūs tiek spalvomis, tiek formomis. Nors puodelis gali būti unikalaus dizaino, jis vis tiek išlieka nepaprastai praktiškas. Puošnus keraminis ar porcelianinis puodelis yra ideali dovana karštų gėrimų gurmanui. Elegantiški puodeliai, paįvairinti subtiliomis detalėmis, patinka daugeliui kavos ar arbatos mylėtojų. Ieškant tinkamo puodelio, iš kurio galėsite atsigerti mėgstamo gėrimo, verta įsigyti tokį, kuris Jūsų kasdienį poilsį per trumpą kavos ar arbatos pertraukėlę pavers malonumu. Iš atskirų porcelianinių puodelių lengvai galime sukurti rinkinį visiems šeimos nariams. Originalios formos, papuošimai ar net neįprastos medžiagos gali nudžiuginti visus. Intriguojantys klasikinių puodelių variantai taps tikra Jūsų namų puošmena, kuria Jūs galėsite didžiuotis patiekdami gėrimus. Verta surizikuoti ir nusipirkti tai, kas patrauks visų susirinkusių akį. Taip Jūs atskleisite savo išskirtinį skonį ir papuošite namus.

Kaip greitai pristatomi porcelianiniai, keramikiniai puodeliai?

Vos gavę užsakymą skubame jį pakuoti ir Jums išsiųsti. Įprastinis prekių pristatymo laikas 2 darbo dienos, jei prie prekės nėra pažymėta kitaip.

Iki dviejų darbo dienų trunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų trunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Kuo ypatingi mūsų parduodami puodeliai?

Mes parduotame unikalius keramikinius, porcelianinius puodelius tinkančius kasdieniniui naudojimui, ar tinkamus dovanoti. Porcelianiniai, keramikiniai puodeliai kavai arba arbatai yra nuostabos pasirinkimas norint nustebinti savo mylimą žmogų ar pasilepinti save. Prekės įprastai pristatomos per 2 darbo dienas.

Rašyti
Skambinti