Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Padėklai

Padėklai

Serviravimo padėklai – stilingų namų detalė

Kuriant funkcionalius ir stilingus namus, labai svarbu apgalvoti kiekvieną detalę. Kartais net mažas interjero elementas tampa stilingu ir svarbiu akcentu. Tokiais gali tapri ir serviravimo padėklai. Jie yra plačiai pritaikomi namuose, todėl savo klientams siūlome rinktis iš plataus padėklų pasirinkimo.

Kur naudoti padėklus?

  • Kieme. Mėgstate gerti kavą terasoje ar kieme, o gal dažnai laiką leidžiate pavėsinėje, kur priimate svečius arbatos puodeliui ir vaišinate užkandžiais? Tokiu atveju serviravimo padėklai tikrai bus naudingas atributas Jūsų namuose. Puodelius ir užkandžius patogiai nunešite  su padėklu. Tam siūlome dekoratyvinius padėklus, medinius padėklus, kurie yra ne tik patogūs, bet ir labai stilingi. Tokie padėklai gali pasitarnauti ne tik nešant indus, bet ir kaip serviravimo lėkštės užkandžiams, saldumynams ar kitokiam maistui.
  • Lovoje. Jeigu esate iš tų, kurie mėgsta mėgautis ilgais pusryčiais lovoje, padėklas Jūsų namuose privalo būti. Todėl savo kataloge siūlome padėklus su rankenomis. Tokie padėklai maistui bus labai patogūs, pusryčiams lovoje. Juose galima sudėti maistą, kavos puodelį, o ant didesnio padėklo tilps ir maža vazelė gėlėms.
  • Šventėse. Labai dažnai įvairūs metaliniai serviravimo padėklai maistui arba veidrodiniai padėklai naudojami šventėse. Jie gali atlikti tiek serviravimo, tiek dekoracijų funkciją. Mūsų siūlomi metaliniai padėklai yra aukščiausios kokybės. Siūlome rinktis iš įvairių dydžių ir formų padėklus, kurie tikrai palengvins šventės organizavimą.
  • Interjere. Labai dažnai padėklai tampa interjero dalimi. Serviravimo padėklai nebūtinai turi būti naudojami pagal paskirtį. Kartais net virtuvės padėklai pritaikomi kaip interjero detalė. Ant jų galima sudėti žvakes, vazeles, kitus dekoro elementus ir taip papuošti įvairias namų erdves.

Kaip prižiūrėti padėklus?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami tik kokybiški padėklai maistui ir dekoracijoms. Tam, kad padėklas kuo ilgiau išliktų nepriekaištingos išvaizdos, labai svarbu tinkama padėklų priežiūra. Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų – padėklų plovimas indu plovimo mašinoje. To daryti nereikėtų, net jeigu padėklas labai purvinas. Geriausia, jeigu padėklai valomi su drėgna šluoste. Jeigu naudojate metalinius padėklus, neplaukite jų su metaliniais šveistukais, nes taip galite subraižyti paviršių. Net ir vaško likučius galima pašalinti be specialios chemijos ir aštrių įrankių. Tinkamai prižiūrimi padėklai nepraras spalvos, nekeis savo formų ir tarnaus Jums daug metų.

Kaip prižiūrėti virtuvinius padėklus?

Virtuvinius padėklus reikia plauti rankomis, valyti drėgna šluoste. Jų negalima plauti indaplovėje.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti