Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Keraminiai dubenėliai maisto serviravimui | namų dekoracijos

2434
5352
1618
3949
Keraminiai dubenėliai maisto serviravimui | namų dekoracijos

Dubenėliai namams, šventėms ir dekorui

Gražių indų namuose, turbūt niekada nebus per daug. Įvairūs dubenėliai maistui, gražios lėkštės ir serviravimo indai namuose atranda vietą ne tik todėl, kad yra gražūs, bet todėl, kad yra kokybiški ir dažnai naudojami. Jeigu kaip tik ieškote, kaip atsinaujinti, mūsų prekių katalogo skyriuje pamatysite, kokie gražūs mūsų siūlomi dubenėliai. Be to, tai ne tik išskirtinio dizaino gaminiai, bet ir kokybiški indai, kurie namuose tarnaus ilgai.

Keramikiniai dubenėliai

Keramikiniai ir porcelianiniai dubenėliai maistui yra vienas dažniausiai pasirenkamų variantų. Tokie indai patiks žmonėms, kurie namuose kuria jaukų ir šiltą interjerą. Keramikiniai dubenėliai puikiai tinka maistui. Dažniausiai tai dubenėliai sriubai, salotoms, kitiems patiekalams. Iš tokių dubenėlių malonu valgyti, juose puikiai tinka patiekti tiek karštą, tiek šaltą maistą. Todėl turime įvairių dydžių ir formų keramikinių dubenėlių bei dubenėlių ir porceliano, kad kiekvienas rastų sau tinkamą pasirinkimą. Be to, labai patogu, kad įvairūs indai iš keramikos ar porceliano lengvai derinami tarpusavyje net kai yra pirkti iš skirtingų kolekcijų.

Nerūdijančio plieno dubenėliai

Maisto gamybai dažniausiai pasirenkami metaliniai dubenėliai, kurie gaminami iš nerūdijančio plieno. Tai indai, kurie tarnaus namuose daug metų. Patikim, kokybiški ir lengvi dubenėliai skirti maisto ruošai. Juose galima minkyti, maišyti plakti, pjaustyti salotas ir netgi marinuoti maistą. Įvairių dydžių metaliniai dubenėliai Jūsų virtuvėje pavers maisto ruoša paprastesniu procesu. Lengvi ir paprastai prižiūrimi, todėl taip vertinami daugelio šeimininkių. Juos lengva išplauti, jie nekaupia nešvarumų, todėl tai yra pats geriausias pasirinkimas, ieškant indų maisto gamybai.

Dekoratyviniai dubenėliai

Mūsų kataloge rasite  ne tik virtuvei skirtų dubenėlių, tokių kaip sriubos dubenėliai ar dubenėliai salotoms, bet ir tokių dubenėlių, kurie dažniausia naudojami kaip dekoro elementai. Dažnai dubenėliai pritaikomi interjere arba netgi naudojami švenčių dekoracijoms. Mūsų prekių kataloge rasite nestandartinių dydžių ir formų dubenėlių, kurie traukia akį. Jie gali tapti puikiu dekoro elementu, į juos galima merkti gėles ir taip pagyvinti šventinį stalą ar skirtingas namų erdves.

Dubenėliai serviravimui

Mūsų kataloge ne tik keramikiniai dubenėliai, bet ir iš krištolo bei ar stikliniai indai. Tokie dubenėliai maistui dažniausiai naudojami kaip serviravimo elementai. Pavyzdžiui, dailiame permatomame dubenėlyje galima paserviruoti padažą, džemą. O kartais toks dubenėlis laikomas virtuvėje ant stalo su saldainiais, kad atliktų ir serviravimo, ir puošybos funkcijas.

Kaip greitai bus pristatytas mano užsakymas?

Priklausomai nuo išsirinktų indų, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Pagal ką rinktis indus?

Indai yra skirstomi pagal jų paskirtį. Vieni jų bus skirti maistui patiekti, o kiti – dekoratyviniai, naudojami dekorui bei puošybai. Nors tikrai galima ir maistui skirtus indus naudoti erdvės dekoravimui bei komponuoti juose puokštes, žvakes bei kitus norimus objektus. 

Puikiai suprantame, jog jei lėkštė yra gili – tuomet ji puikiai tiks sriubai. Desertui skirti indai dažniausiai yra įmantresnio dizaino ar išskirtinių formų lėkštės, dubenėliai, stiklinės,  taurės. Jeigu renkantis bus reikalinga pagalba – visada esame pasiruošę padėti išsirinkti norimus indus.

 
Rašyti
Skambinti