Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingi keramikiniai muilo dozatoriai virtuvei

Stilingi keramikiniai muilo dozatoriai virtuvei

Stilingi muilo dozatoriai Jūsų namams

Jeigu norite sukurti ne tik stilingus, bet ir funkcionalus bei patogus namus, svarbu apgalvoti kiekvieną sprendimą. Dažniausiai daug laiko skiriame baldams ir išplanavimui, bet įvairios smulkmenos yra tai, kas paverčia namus patogiais ir sukūrė išskirtinį jų interjerą. Muilo dozatoriai taip pat yra labai svarbi namų detalė. Savo kataloge klientams siūlome tik išskirtinio dizaino, kokybiškus ir patogius muilo dozatorius.

Muilo dozatoriai virtuvei

Virtuvės muilo dozatoriai labai dažnai naudojami ir virtuvėje. Į juos galima pilti indų plovimo skystį, jeigu nenorite virš plautuvės nuolat matyti indų plovimo buteliuko su gamintojo užrašais. Savo klientams siūlome kokybiškus ir labai stilingus muilo dozatorius. Virtuvės muilo dozatoriai gaminami netgi su papildomu funkcionalumu. Galima laikyti ne tik indų plovimo skystį, bet ir šveistuką, šepetėlį. Tai labai patogu, nes taupote vietą ant plautuvės ir neapsikraunate papildomais daiktais. Be to, tai daug tvarkingiau, nei laikyti visas priemones atskirai.

Pastebime tendenciją, jog virtuvėje vis dažniau atsiranda du dozatoriai. Vienas – indu plovikliui, o kitas – muilui. Tad jeigu ir Jūsų namuose virtuvėje yra vietos dviem dozatoriams, mūsų kataloge rasite tokius, kurie puikiai derės prie Jūsų virtuvės dizaino.

Renkantis dozatorių, svarbu atkreipti į jo dydį, talpą ir stilių. Jeigu namuose naudojate ne vieną dozatorių, stenkitės, kad jų dizainas ir stilius derėtų tarpusavyje. Taip muilo dozatoriai namuose bus ne tik funkcionalūs, bet ir taps stilinga interjero detale.

Iš kokios medžiagos pagaminti jūsų parduodami muilo dozatoriai?

Dauguma muilo dozatorių yra pagaminti iš keramikos, dar keletas parduodamų dozatorių yra pagaminti iš termoplastinės minkštos gumos, silikono ar plastiko.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Taip galimas. Mūsų el. parduotuvėje taikomas nemokamas pristatymas, jei pirkinių krepšelis yra 60 Eur ir daugiau.

Taip pat turėkite omenyje, kad iki dviejų darbo dienų užtrunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų užtrunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

 

Rašyti
Skambinti