Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingos žvakės, klasikinės žvakės, aromatinės žvakės namams

Stilingos žvakės, klasikinės žvakės, aromatinės žvakės namams

Žvakės – ne tik namų interjero detalė, bet ir puiki dovana

Namų jaukumą kuria įvairūs interjero sprendimai, o taip pat labai svarbu ir tinkamai parinktos interjero detalės. Tokiomis gali tapti tinkamai pasirinktos žvakės, kurios šiandien sutinkamos kone kiekvienuose namuose. Savo kataloge siūlome rinktis iš skirtingų žvakių, kurios yra aukščiausios kokybės. Esame tikri, kad kiekvienas ras sau tinkamą gaminį.

Kaip išsirinkti žvakę?

Įvairios aromatizuotos žvakės ar tiesiog stilingos žvakės iš kokybiško vaško šiandien yra itin populiarios. Mūsų klientai perka jas ne tik sau, bet ir dovanų. Šaltasis metų laikas – tikras žvakių pirkimo pikas, kai itin populiarios kalėdinės žvakės, dekoruotos žvakės, tinkančios ne tik šventiniam stalui, bet ir dovanoms. Kaip pasirinkti žvakę?

  • Spalva. Siūlome platų žvakių spalvų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tokias žvakes, kurios tinka namuose. Šiandien labai populiarios ne tik visur tinkančios baltos žvakės, bet ir kitų spalvų pasirinkimas. Ne tik namų interjerui pagyvinti, bet netgi ir švenčių dekoravimui vis dažniau pasirenkamos juodos žvakės, kurios šiuo metu yra labai madingos.
  • Dydis. Prie kiekvienos mūsų prekės rasite aprašymą, kad galėtumėte suprasti, kokio dydžio žvakė yra. Namuose dažniausiai pasirenkamos įvairių dydžių žvakės. Pavyzdžiui, galima derinti skirtingų dydžių žvakes arba rinktis visas vienodas, kad namuose būtų išlaikytas nuosaikus interjeras.
  • Dizainas. Žvakės namuose turėtų derėti prie Jūsų esamo interjero. Pastaruoju metu klientų ypač mėgstamos klasikinės cilindro formos žvakės, tačiau taip pat dažnai įsigyjamos ir kvadrato, stačiakampio formos žvakės. Jeigu Jūsų namuose vyrauja ovalios formos, rinkitės jas atkartojančias žvakes ir nesuklysite.
  • Kvapas. Aromatizuotos žvakės šiuo metu yra itin populiarios. Tad renkantis naują savo namams, nepamirškite išsirinkti ir tinkamą kvapą. Saldesnis kvapas labiau tinka šaltesniems orams, o gaivesnis – šiltesniems. Jeigu nežinote, kokį kvapą mėgstate, įsigykite skirtingus kvapus ir išbandykite juos namuose. Žvakės aromatas turėtų atpalaiduoti, suteikti namams jaukumo. Jis neturi erzinti ir neturi būti per daug intensyvus.
  • Vaškas. Žvakės gali būti gaminamos iš skirtingo vaško. Priklausomai nuo to, kokio vaško žvakę pasirinksite, ji turės atitinkamas savybes. Pavyzdžiui, klasikinėmis laikomos parafino žvakės, kuriuos yra itin populiarios dėl savo kokybės ir kainos. Taip pat klientų mėgstamos sojų vaško žvakės, kurios gali ilgiau degti, dega prie žemesnės temperatūros, todėl yra saugesnis variantas, jeigu mėgstate degti ne vieną žvakę vienu metu.

Iš kokios medžiagos pagamintos žvakės?

Mūsų el. parduotuvėje rasite žvakių, kurios pagamintos iš aukščiausios kokybės parafino ir  sojų vaško.

Per kiek dienų yra pristatomos prekės?

Ilgiausiai pristatymas gali trukti iki dešimties darbų dienų. Jei pirksite prekes pažymėtas 2 d.d. ženklu, tai prekes pristatysime per dvi darbo dienas.

Turėkite omenyje, kad jeigu pirkinių krepšelis bus didesnis nei 60 Eur, tai Jums pristatymas nieko nekainuos.

Rašyti
Skambinti