Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

LED apšvietimas, šventinės dekoracijos, šviečiantys LED rutuliai

LED apšvietimas, šventinės dekoracijos, šviečiantys LED rutuliai

Išskirtinis LED apšvietimas namams ir dekoracijoms

Artėja šventės ir norisi jas dekoruoti ne tik paprastomis dekoracijoms, bet ir šviesomis? O gal Jūsų namams ar terasai trūksta akcentinio, kokybiško ir patikimo šviesos šaltinio? Mūsų prekių kataloge Jums turėtų padėti LED dekoratyvinis apšvietimas. Įvairūs LED apšvietimo sprendimai šiandien yra itin populiarūs ne tik ruošiantis šventėms ir renginiams, bet ir kuriant jaukų namų interjerą.

LED apšvietimo privalumai

Pirmiausia, kodėl verta rinktis LED apšvietimą, tai yra paprastas panaudojimas. LED dekoracijos yra paprastas pasirinkimas, nereikalaujantis papildomų sprendimų. Daugelis LED dekoracijų veikia nuo elementų. Taigi, tai reiškia, kad LED lempos terasai ar kiti šviesos šaltiniai gali būti naudojami ten, kur sugalvojate, nepriklausomai nuo to, kur yra elektros lizdas. Todėl LED apšvietimo sprendimai labai dažnai pasirenkami įvairioms dekoracijoms lauke, švenčių metu. Netgi mažos LED dekoracijos gali būti kaip akcentas ant šventinio stalo. Tai stilinga detalė, kuri suteiks šviesos ir jaukumo.

Be to, LED apšvietimas yra saugus ir patikimas sprendimas, su kuriuo Jūsų interjeras atrodys nepaprastai. LED dekoracijos nekaista, jos nedegina, gali šviesti daug ilgiau nei nuo elektros jungiamos girliandos ar lemputės. Todėl labai dažnai LED apšvietimas pasirenkamas vestuvėms, žiemos švenčių dekoracijoms, įvairiems jubiliejams, kitoms šventėms ir netgi renginiams. Mūsų kataloge pasirinkimas ypač platus: čia Jums siūlomos LED girliandos, LED žibintai ir šviestuvai, mažomis LED dekoracijos, tad išsirinkti tikrai rasite ką.

Kur pritaikyti LED apšvietimą?

  •  Terasai. LED lempos terasai ir įvairūs LED žibintai yra ypač populiarūs. Tai puikus sprendimas ne tik terasoje, bet ir pavėsinėje ar netgi balkone, kur nėra elektros šaltinio. LED šviestuvas suteiks ne tik švieso,s bet ir jaukumo erdvei. Norėsis leisti laiką čia daug ilgiau.
  • Namams. LED dekoratyvinis apšvietimas gali būti pritaikytas ir namuose, kad būtų sukurtas išskirtinis interjeras. Norite papuošti namus artėjant Kalėdoms? Tam puikiai tiks įvairos LED girliandos, pastatomos LED šviečiančios dekoracijos.
  • Šventiniam stalui. LED apšvietimas dažnai pasirenkamas šventiniam stalui puošti. Tarp gėlių ir indų statomi LED šviečiantys burbulai, žibintai, kitos LED dekoracijos, kurios suteikia šventei jaukumo ir magiško įspūdžio.
  • Švenčių erdvėms. Švenčių erdves puoškite LED apšvietimo sprendimai ir pamatysite, kokį jaukumą galima sukurti. Įvairios LED girliandos labai dažnai naudojamos švenčių erdvėms: jos kabinamos ant sienų, lubų, langų. Taip sukuriamas apšvietimo sprendimas, kuris dvelkia romantika. Todėl labai dažnai LED apšvietimas pasirenkamas vestuvėms, gimtadieniams ir kitoms šventėms.

LED žibintai - gražus būdas papuošti vestuvių sales, restoranus ar kavines

Kaip pagrindinę puošmeną naudokite LED žibintus, pavyzdžiui, vestuvių salėje. Nepriklausomai nuo to, ar tai vestuvės, jubiliejus ar kita didinga šventė. Žibintai siūlo puikias išdėstymo galimybes ir įvairų pasirinkimą . Be to, originalus šviesos šaltinis. Nepriklausomai nuo to, ar mes renkamės LED žibintus, ar tuos, kurie skirti tikrai žvakei , jie visi leidžia jums sukurti unikalų efektą, kurį aplinka įgis klimatui, šilumai ir romantikai. Tai bus tiesiog gražu. Žibintus ir dekoratyvinius žibintus galima sujungti žaidžiant laisvai pagal jų dydį: aukštį, bendruosius matmenis. Pavyzdžiui, žibintai, pastatyti ant grindų, pakaitomis dideli ir mažesni arba mažose salose, grupėse, taip pat skirtingo aukščio, atrodys labai stebuklingai.. Ant vestuvių stalų galite naudoti žibintą iš stiklainio ar dekoratyvinio butelio. Subtilus stiklinis žibintas su žibintu arba plonas stiklo butelis, užpildytas subtiliais LED žibintais, uždarytas po žaviu kamščiu. Žibintai - buteliai ar stiklainiai yra pastelinių spalvų, kurie jiems papildomai suteikia vestuvių, romantiško ir meilės žavesio. Žibinto šviesa suteiks kambariams skoningą stilių ir pakels kiekvieno švenčiamo renginio reitingą, tačiau išliks jūsų atmintyje .

Ar LED dekoracijos parduodamos kartu su maitinimo baterijomis?

Į LED dekoracijų komplektus maitinimo baterijos neįeina.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti