Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Statulėlės

2198
2204
Statulėlės

Angelų statulėlės - graži bet kokių namų puošmena

Angelo statulėlė siejama su priežiūra, apsauga ir saugumu. Juk būtent angelas yra teigiamai sutapatintas su kiekvieno iš mūsų asmeniniu globėju. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta turėti angelo statulėlę kiekvienuose namuose ir butuose. Tai bus kaip mūsų asmeninis apsauginis talismanas namų lizdui. Be to, angelo statulėlė gali atlikti dekoratyvines funkcijas. Paprastai šios statulėlės siejamos su gipso lipdiniais ar keramika, ir laikomos klasikiniu stiliumi, neatitinkančiu modernistinių tendencijų. Šiuo metu galime pasiūlyti visai kitokių, kurios patiks net ir šiuolaikinio interjero šalininkų skoniui - angelo statulėlės, bet modernioje versijoje. Paprasta, minimalistinė angelo statulėlės forma - liekna moters angelo figūra - pagaminta iš aukso, sidabro ar vario atspalviais nudažytos keramikos. Liejimo paprastumas šiuo atveju puikiai sukuria modernumą ir eleganciją net ir nesenstančių angelų motyvų kategorijoje.

Puiki dovana artimiesiems bet kokiai progai - dekoratyvinės statulėlės

Aukščiau aptartos angelų statulėlės taip pat yra dovanos idėja mylimam žmogui. Angelo statulėlė kaip dovana yra ženklas, kad mes rūpinamės kuo nors ir norime, kad jie visada būtų saugūs, o aplink juos ir jų namuose būtų sukurta tik draugiška atmosfera. Tai taip pat puiki idėja dovanai įkurtuvių proga. Dovanokime tai, kas simbolizuoja ramybę, vidinį komfortą, apdairumą ir saugumą.

Namų statulėlės, dekoratyvinių bruožų, žinoma, gali būti ne tik angelai. Rinkoje yra daug dekoratyvinių statulėlių, kurios dažnai būna labai įdomios. Šiame interjero dizaino sezone sutelksime dėmesį į sidabrą, auksą ir varį kaip į ekstravagancijos išraišką, tačiau į minimalistinį ir subalansuotą stilių.

Papuoškite savo komodą - dekoratyvinės statulėlės namams

Namų statulėlės yra tikras „taškas ant i“ interjero dizaino srityje, ypač kalbant apie baldus, tokius kaip komodos. Šis baldas atrodo labai patrauklus, jei ant stalviršio dedama gerai apgalvota dekoracija. Nepalikime komodos tuščios, nepuoštos. Šiuo atveju puikiai tiks įvairios dekoratyvinės statulėlės, dažniausiai pagamintos iš minėtos keramikos. Tai visiškai neturi būti seni niekučiai, priešingai, modernios dekoratyvinės statulėlėe, turinčios minimalistinę, kartais geometrinę formą. Puiki idėja dekoruoti kambarį taip pat yra elegantiškas ir didelis gaublys, rodantis visą mūsų pasaulį, pavyzdžiui, stovintis ant elegantiškos, trijų dalių medinės kojos.

Puiki idėja, kaip papuošti interjerą, yra pakaitomis išdėstyti įvairių dydžių dekoratyvines figūrėles, išlaikant kompoziciją natūralią ir madingą šį sezoną - paprastumą.

Sienų menas, pakeisiantis bet kokį interjerą

Įdomūs paveikslai gali būti itin stilingas kiekvieno mūsų namo kambario dekoro elementas . Atsižvelgdami į mūsų individualius pageidavimus, sienas galime papuošti labai dėmesį patraukiančiais paveikslais. Dekoratyviniai paveikslai yra dažnas estetų, mėgstančių, kaip atrodo jų namai, pasirinkimas . Didžiulis įvairių dekoracijų pasirinkimas, tarp kurių rasime ne tik tuos, kurie gali kabėti prieškambaryje ar miegamajame, bet ir intriguojančius paveikslus vonios kambariui, netgi skatina keisti namų dekorą. Tiesą sakant, niekas neriboja, kaip mes dekoruojame savo butą. Taigi nepaprastos galimybės, kuriomis galime įkvėpti save.Pavyzdžiui, rinkdamiesi paveikslus virtuvei galime sutelkti dėmesį į minimalistinį žolelių, naudojamų ruošiant patiekalus, paveikslą . Juodas fonas ir puodas su žaliu baziliku puikiai tiks prie baltų ar šviesiai pilkų sienų, todėl kasdienis maisto gaminimas bus malonesnis. Šis apdailos būdas tikrai padarys namų širdį - virtuvę - dar jaukesne vieta gyventojams.

Įdomiausi paveikslai namams, kurie yra neatskiriama dekoro dalis

Ant sienų pakabinti paveikslai ant drobės suteikia mums galimybę pristatyti svečiams savo skonį ir pageidavimus . Puiki jų forma gali visiškai patenkinti namų ūkio narių lūkesčius dėl estetikos ir pateiktos temos. Svetainės nuotraukos gali, pavyzdžiui, nurodyti svajonių vietas, pavyzdžiui, Sidnėjaus operos teatrą, kuris yra viena iš svarbiausių miesto lankytinų vietų . Juodai baltas pastato vaizdas puikiai derės prie minimalistinio interjero. Kalbant apie miegamojo paveikslus, kurių pagrindinis bruožas yra tamsiai mėlynos sienos ir ryški patalynė, leidžianti užmigti, atrodo, kad įdomi galimybė yra kalnų panorama, kuri suteiks kambariui intriguojančią išraišką.. Kiekvienas paveikslas gali žymiai padaryti mūsų interjerą patrauklesniu, tapti neatsiejama jų dalimi, be kurios mes neįsivaizduosime savo namų. Dekoro paveikslai yra klasikinis sienų dekoravimo tipas, kuris gali įgauti labai modernią ir originalią formą. Kartais pakanka pridėti tik vieną nepastebimą elementą paveikslo pavidalu, kad pakeistumėte bendrą namuose naudojamą dekorą.

Kambario nuotraukos užbaigs buto apdailą

Sunku įsivaizduoti visiškai išbaigtą namų interjerą be jokių dekoracijų. Šį vaidmenį gali atlikti aukštos kokybės sienų paveikslai, kuriuos galima pastatyti bet kuriame jūsų pasirinktame kambaryje. Dėl patraukliausių motyvų pasirinkimo bustas, kuriame gyvenate, atrodys dar jaukesnis. Pavyzdžiui, salės paveikslėliuose gali būti motyvuojantis užrašas, kuris įneš teigiamos energijos iš įėjimo. Vis labiau populiarėja sienas puošti paveikslais, kurie sudedami į rinkinį, kuriame pateikiamas susijęs turinys. Šis vaizdų išdėstymo būdas padeda išlaikyti nuoseklumą, kuris yra atsakingas už skoningą interjero dizainą. Ieškant įkvėpimo, verta ieškoti įspūdingų piešinių ant drobės - naudojamos spalvos gali atitikti tas, kurios rodomos ant sienų ar kitų namų aksesuarų. Dekoratyviniai paveikslai, kuriuos mes pakabiname, yra viena iš geriausių užimto ​​buto interjero apdailos idėjų, kurios dėka su malonumu leisime laiką leisti savo keturiose sienose.

Ar statulėlės dar madingos kaip interjero detalė?

Žinoma. Įvairos dekoratyvinės statulėlės padės pilnai išbaigti namų interjerą.

Kiek laiko užtrunka prekių pristatymas?

Iki dviejų darbo dienų užtrunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų užtrunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Turėkite omenyje, kad jeigu pirkinių krepšelis bus didesnis nei 60 Eur, tai Jums pristatymas nieko nekainuos.

Rašyti
Skambinti