Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingi aksominiai pufai namams

Stilingi aksominiai pufai namams

Pufai

Pufai yra itin patogūs ir praktiški baldai. Jie tokie nedideli, kad jiems lengva surasti vietą namuose, kai nėra poreikio jų naudojimui. Apsilankius svečiams, jie gali tapti puikia sėdėjimo vieta ir sukurti jaukią atmosferą. Be to, pufai gali tikti ir vonios kambaryje. Jie tikrai sukurs išskirtinį vonios kambario įvaizdį ir gali būti naudingi daugelyje skirtingų situacijų. Svetainėje esantis  pufas turėtų derėti su interjeru ir sukurti darnią visumą. Mes siūlome Emily modelį, pagamintą iš subtilios aksomo medžiagos. Ryški jo spalva puikiai papildys daugelį interjerų, nesvarbu, kokia spalva vyrauja. Audinys persiūtas zigzago raštu. Pufas yra cilindro formos, sumontuotas ant aukso spalvos metalinio ratlankio. Toks derinys suteikia baldui prašmatnumo.

Kiek laiko truks mano užsakymo pristatymas?

Visas prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Tai gali trukti iki dviejų darbų dienų, jei šalia norimos įsigyti prekės matysite 2 d.d. ženklą, tačiau pristatymas gali užtrukti ir iki dešimties darbo dienų, jeigu bus 4 - 10 d.d. ženklas.

 

Kaip prižiūrėti dirbtinės odos arba veliūro audinio fotelius?

Visi tinkamai prižiūrimi baldai tarnaus ilgiau ir bus puikios prekinės išvaizdos, jeigu jais tinkamai pasirūpinsite. Tad turite visų pirma žinoti, kokia medžiaga yra aptrauktas Jūsų turimas baldas.

Dirbtinės odos baldus reikia nušluostyti šiek tiek drėgna, geriausia jei tai – flanelės arba mikropluošto šluostė. Jokiu būdu nenaudokite šepečių kietais šereliais ar agresyvios buitinės chemijos, tirpalų, kuriuose yra chloro, ir priemonių su šveičiamosiomis dalelėmis

Veliūriniai minkšti baldai labai įnoringi, jų negalima nei balinti, nei trinti ar valyti jokiais valikliais, kurių sudėtyje yra naftos produktų ar stiprių chemikalų. Dėmės nuo šių baldų yra valomos minkštu muilu bei nedideliu kiekiu vandens, kurio temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 40°C. Tad valymui užteks švelnios kempinėlės ir drėgmę sugeriančio popierinio rankšluosčio.

 

 
Rašyti
Skambinti