Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Žvakidės

10903
6266
Žvakidės

Nuo apšvietimo iki puošybos - žvakidžių istorija

Kaip rodo pavadinimas, žvakidės yra skirtos laikyti vieną ar daugiau žvakių. Priklausomai nuo žvakidės tipo, žvakės tvirtinimui naudojami skirtingi būdai. Pirmosios žvakidės atsirado dar romėnų laikotarpiu. Jų pagrindinė paskirtis buvo patalpų apšvietimo funkcija. Tačiau nuo viduramžių pradžios žvakidės pradėjo įgauti vis didesnę reikšmę, kol pasirodė žibalinės lempos, o paskui - elektrinis apšvietimas, tada jos prarado savo pradinę paskirtį. Šiais laikais žvakidės atlieka dekoratyvinę funkciją, kita vertus, gali suteikti akimirkoms ypatingą, didingą atmosferą absoliučiai unikaliu būdu.

Romantiška ir atmosferinga namuose - šiuolaikiškos žvakidės kaip unikali dekoracija

Kodėl verta rinktis skirtingų tipų žvakides kaip pagrindinę namų dekoraciją? Interjeras yra ne tik sienos, grindys ir baldai. Tai taip pat dekoracijos, niekučiai, užpildantys mūsų erdvę, pritraukiantys dėmesį, sušildantys atmosferą ar suteikiantys kambariams charakterio. Žvakidės yra nesenstanti, funkcionali bet kokio interjero puošmena. Be to, jas yra palyginti paprasta ir lengva skoningai parinkti, derinant su kitais daiktais ir pan. Žvakidė visada buvo šilumos, židinio, malonios ir romantiškos atmosferos simbolis. Ji pripildys griežtą, lofto stiliaus, asketišką interjerą šiluma.

Žvakidės pabrėš kiekvieno valgio pobūdį

Labai dažnai romantiškos vakarienės vyksta žvakių šviesoje, kurios sukuria nepakartojamą atmosferą. Tai taip pat dekoro elementas, kurį galima sėkmingai naudoti ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, restoranuose, klubuose ir kavinėse. Turėdami nedideles finansines išlaidas, galite paversti vakarienę jaukia, nepakartojama ir tuo pačiu nepaprastai skoninga. Padėti gali medinės, metalinės, keramikos, klasikinės ar tikrai šiuolaikiškos žvakidės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausią dekoro žvakidę ir pakeisti kambario atmosferą šia maža detale.

Madinga žvakidė. Pasirinkimas priklauso nuo interjero dizaino

Siūlomos žvakidės yra tikrai didelio pasirinkimo. Rasite žvakidę klasikiniam interjerui, modernią žvakidę arba retro stiliaus žvakidę. Tradiciniam interjerui siūlome medines žvakides ant vienos kojos ir vieną žvakę, paauksuotą ar dekoruotą kristalais. Mediena yra klasika ir elegancija. Labai modernistinių interjerų gerbėjams yra metalinių arba chromuotų žvakidžių, pavyzdžiui, ypač madingos vario spalvos arba matinės ir juodos. Viskas, ką turime padaryti, yra sujungti keletą šių paprastų skirtingo aukščio žvakidžių ir mes pasieksime labai šiuolaikišką efektą. Atsargesniems rekomenduojame stiklines arba permatomas žvakides.

„Glamour“ žvakidė - elegantiškos ir nepaprastos dovanos idėja

Mados, tendencijų ir šiuolaikinio skonio „Glamour“ žvakidės, t.y. gausiai dekoruotos ir blizgios. Aukso, sidabro, vario spalvų, pridedant stiklo, kristalų ir kitų blizgučių. Tokia žvakidė yra fantastiška dovanos idėja mylimam žmogui. Be to, elegantiškai supakuota, tai yra labai skoninga, stilinga ir originali dovana.

Ar interjero detalės tinkamos dovanoti?

Renkantis dovaną iš prekių skilties interjeras niekada „neprašausite“. Ypač tokia dovana tinkama, jeigu žmogų labiau pažįstate ir žinote jo gyvenimo būdą bei įpročius, susipažinę su jo aplinka bei kasdiene buitimi. Pagalvokite, gal jam tikrai namuose trūksta jaukios interjero detalės ir dovana galėtų būti nauja marmurinė vaza, o gal klasikinio dizaino stiklinė vaza?

Visada tinkamas pasirinkimas yra paprasčiausiai panaudojami namų elementai. Tai gali būti ir originalūs vazonai ar gėlių stovai bei pačios įvairiausios žvakidės. Atminkite, kad pastarosios tinkamos ne tik kalėdiniam stalui puošti. Tegul žvakės namuose dega nors ir kiekvienos vakarienės metu. Ypač jos jaukumo suteikia niūriais rudens bei žiemos vakarais, kurie mūsų šalyje tikrai labai ilgi. Tad suteikite savo bei pažįstamų žmonių namams jaukumo, dovanodami interjerui skirtas prekes.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti