Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Žibintai

3795
12570
12667
12668
12669
12670
12704
Žibintai

Žibintai svetainei ar miegamajam, ar kaip stilingai ir skoningai papuošti kambarį?

Tinkamai parinkti žibintai yra neįprasta ir labai originali idėja efektyviai suteikti kambariams unikalų pobūdį. Tai puikus būdas paįvairinti ir net pakeisti interjerą, kurį taip pat galima padaryti nedaug pastangų, tuo pačiu užtikrinant, kad susitarimas bus sėkmingas . Pakanka nusipirkti keletą žibintų, o aplinka įgis naują išraišką. Žibintai geriausiai dedami ant palangės, dideli gabalai ant grindų, taip pat ant komodos , lentynos  ar tualetinio stalo .Galime rinktis tradicinius žibintus ir taip palaužti modernaus interjero minimalizmą, arba pasirinkti lofto stiliaus ar labai modernų. Dažniausiai tai metaliniai, chromuoti ar stikliniai žibintai. Vario spalvos žibintai, derinantys tradicijas su modernumu, šiuo metu taip pat yra itin madingi. Žibintai ne tik suteiks jūsų namams ypatingo žavesio, bet ir sukurs šiltą, jaukią atmosferą .

Kaip sukurti atmosferinį kampą aplink namą - dekoratyviniai žibintai puikiai tinka terasai, balkonui ar sodui

Kaip padaryti savo sodą ar terasą patrauklesnį? Žibintai terasai yra greitas ir nereiklus būdas sutvarkyti žavingą lauką. Mediniai žibintai puikiai dera su augmenija . Sniego baltumo medinis žibintas su stiklinėmis langinėmis ir intensyviomis, giliai žaliomis gėlėmis ar sodo augalais sukurs beveik magišką efektą. Minimalistiškesnių ir asketiškesnių dekoracijų gerbėjams siūlome chromuotus metalinius žibintus. Be to, juodi ir matiniai žibintai, pagaminti iš sulenktų metalinių vamzdžių raizginio, taip pat atrodo puikiai, o tuo pačiu ir labai kubistiniai bei modernūs.

Kaip galima atnaujinti kambario interjerą?

Jei turite didesnį biudžetą bei tam laiko, galite perdažyti kambario sienas, pakeisti baldus, užuolaidas ar patiesti didžiulį kilimą ant grindų. Tokiomis priemonėmis tikrai galima kardinaliai pakeisti erdvės interjerą. Tačiau jeigu nesinori imtis didelių darbų ir neturite tam didesnių papildomų lėšų, naujos dekoracijos, skirtos namams, gali sukurti naują kambario dizainą bei tam tikrą nuotaiką. Gali užtekti vienos ar kelių stilingų statulėlių, padėkliuko ant valgomojo stalo ar kavos staliuko, kuriame bus pastatyta skulptūrėlė, gėlių kompozicija, žibintas ar valgomi skanėstai. Įkvėpimo šiems žingsniams atlikti galite pasisemti interjero žurnaluose ar interneto svetainėse. Nebijokite eksperimentuoti.

 

Ar galima prekes gauti per septynias darbo dienas?

Dažniausiai taip.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės yra pristatomos iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės yra pristatomos iki dešimties darbo dienų.

Beje, jeigu pirkinių krepšelis bus 60 Eur ir daugiau – prekių pristatymas bus visada nemokamas.

Rašyti
Skambinti