Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Išskirtinio dizaino šviestuvai | modernūs, stilingi šviestuvai internetu

5675
6294
Išskirtinio dizaino šviestuvai | modernūs, stilingi šviestuvai internetu

Stilingi šviestuvai Jūsų namams

Šviesos šaltiniai namuose labai stipriai prisideda prie jaukumo ir interjero kūrimo. Kuo daugiau skirtingų šviesos šaltinių, tuo įvairesni atrodo namai. Specialistai rekomenduoja kiekvienoje namų erdvėje turėti po kelis šviesos šaltinius ir neapsiriboti vienu. Todėl net viename kambaryje gali būti derinami keli skirtingi šviestuvai. Mūsų prekių kataloge rasite platų stilingų šviestuvų pasirinkimą. Kiekvienas jų – tarsi išskirtinis meno kūrinys.

Kaip išsirinkti šviestuvą?

Jeigu ieškote išskirtinės interjero detalės savo namams, šviestuvas tikrai bus puikus pasirinkimas. Mes siūlome savo klientams tik išskirtinio dizaino, itin stilingus šviestuvus, kurie Jūsų namuose bus puikiu akcentu.

Kviečiame pasižvalgyti mūsų prekių kataloge, kur daugiausiai siūlomi keramikiniai šviestuvai.Jie yra aukščiausios kokybės gaminiai, kurie vertinami mūsų klientų. Rinkdamiesi šviestuvą, skirkite dėmesio ne tik jo išvaizdai, bet ir savybėms. Prie kiekvienos prekės patalpinome aprašymą, kuris padės suprasti, koks tai šviestuvas. Visi mūsų šviestuvai atkeliavo iš patikimų gamintojų, kurių prekės yra aukštos kokybės.

Prie kiekvieno šviestuvo rasite matmenis, pagal kuriuos galite orientuotis, ar šio šviestuvo dydis yra tinkamas Jūsų suplanuotai erdvei namuose. Aprašyme nurodyti ne tik stovo, bet ir gaubto išmatavimai. Taip pat nurodytos medžiagos, iš kurių pastatomi šviestuvai pagaminti, bei spalva.

Prieš įsigydami šviestuvą, įsitikinkite, kad nurodytas pristatymo terminas Jums yra tinkamas. Apie tai, kada šviestuvas atkeliaus į Jūsų namus, nurodyta prie kiekvienos mūsų prekės.

Kokiose erdvėse panaudoti šviestuvą?

Renkantis naują šviestuvą, iš karto pagalvokite apie tai, kur jį statysite ir kokioje erdvėje jis geriausiai tiks namuose. Pastatomi šviestuvai labiausiai vertinami dėl savo kokybės ir stabilumo. Dažniausiai jie yra pasirenkami kaip papildomas šviesos šaltinis arba nukreipiančios šviesos šaltinis namams. Geriausiai juos statyti ant spintelių, konsolinių staliukų, kitų baldų.

Mūsų parduodami stilingi šviestuvai bus puiki interjero detalė miegamajame, prieškambaryje, svetainėje, darbo kambaryje. Šviestuvas nebėra tik apšvietimas, šiandien jis yra ir stiliaus dalis. Todėl siūlome išskirtinius šviestuvus, kurių dizainas patrauks akį. Nepamirškite, kad pastatomi šviestuvai yra su laidu, todėl planuojant vietą namuose, reikia įvertinti, kad netoliese būtų pasiekiamas elektros lizdas. Prie kiekvieno šviestuvo nurodyta, kokio ilgio yra šviestuvo kabelis.

Prie ko derinti šviestuvus?

Mūsų kataloge rasite daug skirtingų šviestuvų. Klientams patinka ne tik klasiką primenantys šviestuvai su apvaliu pagrindu, bet ir modernesni sprendimai, kai šviestuvų pagrindas labai siauras arba nelygus, tarsi kampuotas. Tokie šviestuvai bus išskirtinės interjero detalės Jūsų namuose. Šviestuvus derinkite prie bendro namų interjero bei kitų detalių. Pavyzdžiui, šviestuvo stilius ir spalva gali derėti su kambaryje kabančiu paveikslu, netoliese esančiu žurnaliniu staliuku ir, žinoma, su kitais patalpoje esančiais šviestuvais.

Iš kokio pagrindo yra pagaminti jūsų parduodami šviestuvai?

Daugumos šviestuvų pagrindas yra pagamintas iš keramikos, taip pat parduodame ir iš marmuro pagamintus šviestuvus.

Per kiek laiko gausiu užsakytą prekę?

Priklausomai nuo užsakytos prekės pristatymas gali užtrukti ilgiausiai iki dešimties darbo dienų.

Iki dviejų darbo dienų trunka pristatyti prekes, pažymėtas 2 d.d. ženklu.

Iki dešimties darbo dienų trunka prekių pristatymas, pažymėtas 4 - 10 d.d. ženklu.

Rašyti
Skambinti