Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Originalios namų interjeto detalės: Vazos gėlėms, žvakidės, namų kvapai

2198
3051
Pardavime likusi tamsaus atspalvio vaza. ..
€1267€1584
3965

INTERJERO DETALĖS

Nors ir mažas akcentas, toks kaip marmurinės vazos, stiklinės vazos, žvakidės, žvakės ir kitos mažos smulkmenos, garantuotai gali suteikti žavesio bei naujų spalvų bet kuriam interjerui. Kiekvienu metų laiku galima keisti vazose esančias gėles, augalus ar jų kompozicijas. Taip pat verta derinti kartu su jomis ir žvakides bei joms tinkančias žvakes. Dera parinkti kontrastingas spalvas arba vieno kolorito dekoro elementus. Tokiu būdu akimirksniu atnaujinsite mylimų namų interjerą.

Skirtingos interjero detalės, sukuria vis kitą nuotaiką namuose. Dizaineriai nuolat sukuria dar neregėtų formų vazų ar žvakių ir jas sugeba vis kitaip įkomponuoti Jūsų namuose. Tai gali būti tiek šventiniai interjero akcentai: blizgučiais pasižymintys žiemos švenčių dekoro elementai ar ryškių spalvų vasariškos detalės ir pan. Kiekviena vaza ar žvakidė bus vis kitokios formos, dydžio bei medžiagos sudėties. Šių interjerą papildančių detalių dėka galite sukurti norimą visumą namuose. Svarbu nepasiklysti gausoje ir išlaikyti tam tikrą stilių, pasirinktą koloritą arba
medžiagiškumą. Šiais klausimais galite kreiptis į specialistus, paieškoti idėjų, kaip kurti jaukius namus tam skirtuose žurnaluose bei interneto portaluose. Žinoma, jeigu turite išlavintą skonį bei gebėjimų, galite drąsiai eksperimentuoti ir kiekvieną sezoną vis atnaujinti savo namus bei apsilankius el. parduotuvėje decoliu.com sužinoti vyraujančias interjero detalių tendencijas.

Ar interjero detalės tinkamos dovanoti?

Renkantis dovaną iš prekių skilties interjeras niekada „neprašausite“. Ypač tokia dovana tinkama, jeigu žmogų labiau pažįstate ir žinote jo gyvenimo būdą bei įpročius, susipažinę su jo aplinka bei kasdiene buitimi. Pagalvokite, gal jam tikrai namuose trūksta jaukios interjero detalės ir dovana galėtų būti nauja marmurinė vaza, o gal klasikinio dizaino stiklinė vaza?

Visada tinkamas pasirinkimas yra paprasčiausiai panaudojami namų elementai. Tai gali būti ir originalūs vazonai ar gėlių stovai bei pačios įvairiausios žvakidės. Atminkite, kad pastarosios tinkamos ne tik kalėdiniam stalui puošti. Tegul žvakės namuose dega nors ir kiekvienos vakarienės metu. Ypač jos jaukumo suteikia niūriais rudens bei žiemos vakarais, kurie mūsų šalyje tikrai labai ilgi. Tad suteikite savo bei pažįstamų žmonių namams jaukumo, dovanodami interjerui skirtas prekes.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti