Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingi kavos staliukai

Stilingi kavos staliukai

Kavos staliukai - funkcionalumas ir stilius viename

Baldų pasirinkimo klausimas yra nepaprastai svarbus dekoruojant namus. Būtent jie suteikia mūsų interjerui unikalų charakterį. Tarp jų yra įvairių kavos staliukų, pasižyminčių išskirtiniu dizainu ir puikiu funkcionalumu. Sunku įsivaizduoti svetainę be šio elemento. Tinkamai parinkto kavos staliuko dėka patogiomis sąlygomis kasdien galėsite mėgautis mėgstamu karštu gėrimu. Svarbu tai, kad šis nedidelis baldas taip pat gali visiškai pakeisti kambario išvaizdą. Originalus dizainas, kurį sudaro stalviršio ir kojų forma, neabejotinai yra didelis šiuolaikinių kavos staliukų privalumas. Baigiant įrengti bet kurį kambarį, verta atkreipti dėmesį į kavos staliuką, jo dėka interjeras taps dar jaukesnis ir praktiškesnis visiems namų ūkio nariams. Svetainėje puikiai tiks didelis kavos staliukas, esantis priešais veliūrinę sofą, ant kurio sėdi kviestiniai svečiai. Dėl tinkamo baldų dydžio bus daug lengviau priimti daugiau žmonių.

Žurnalinis staliukas yra puikus bet kurios svetainės papildymas

Yra baldų, kuriuos galima laikyti būtinais tam tikrame kambaryje. Taip atsitinka žurnalinio staliuko ir svetainės atveju, kurie tam tikra prasme yra mūsų namų centras. Medinis žurnalinis staliukas yra klasikinė šio praktiško baldo versija. Puikiai tinka minimalistiniams kambariams arba tiems, kurių atmosferą galima apibūdinti kaip kaimišką. Toks stalas puikiai derės, pavyzdžiui, su pintomis kėdėmis. Kitas variantas yra metaliniai stalai, interjerui suteikiantys futuristinį pobūdį. Jei mūsų svetainė yra įrengta palėpės stiliumi, tokio tipo baldai puikiai derės prie visumos. Įdomus pasiūlymas yra abiejų „Henri“ modelio medžiagų derinys, kurio medinę viršūnę palaiko metalinės kojos. Ši įdomi žurnalinio stalo versija veiks beveik bet kokiame interjere.

Kaip prižiūrėti kavos staliuką?

Visus mūsų parduodamus kavos staliukus galima pavalyti drėgna šluoste, o staliukus, kurie turi stiklinį paviršių galima pavalyti ir su stiklo, veidrodžių valikliu.

Koks prekių pristatymo terminas?

Priklausomai nuo išsirinktų prekių, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti