Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Foteliai

6527
Foteliai

Patogus fotelis - praktiškas baldas kiekvienuose namuose

Baldai mūsų namuose neabejotinai vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Jie mums ne tik tarnauja, net jų dėka namai įgauna užbaigtumo. Puikūs foteliai namams yra tie, kurie pasižymi patogumu ir funkcionalumu, derančiu kartu su stilinga išvaizda. Renkantis šį konkretų dekoro elementą, verta sutelkti dėmesį į visų poreikių tenkinimą, tada būsime tikri, kad fotelis tarnaus mums daugelį metų. Kambario foteliai taip pat turėtų kuo geriau susilieti su likusiais baldais, įskaitant sofą, kurią jie dažnai papildo. Kasdienė atsipalaidavimo akimirka, kai sėdime mėgstamame fotelyje su įdomia knyga ir aromatinga kava ar arbata, mums taps kažkuo itin lengvai pasiekiamu. Dėl tinkamos svetainės ar bet kurios kitos patalpos mūsų namuose įrengimo grįžimas iš darbo mums bus dar didesnė malonumo dozė, kurios mes nenorėsime atsisakyti.

Kiek laiko truks mano užsakymo pristatymas?

Visas prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Tai gali trukti iki dviejų darbų dienų, jei šalia norimos įsigyti prekės matysite 2 d.d. ženklą, tačiau pristatymas gali užtrukti ir iki dešimties darbo dienų, jeigu bus 4 - 10 d.d. ženklas.

 

Kaip prižiūrėti dirbtinės odos arba veliūro audinio fotelius?

Visi tinkamai prižiūrimi baldai tarnaus ilgiau ir bus puikios prekinės išvaizdos, jeigu jais tinkamai pasirūpinsite. Tad turite visų pirma žinoti, kokia medžiaga yra aptrauktas Jūsų turimas baldas.

Dirbtinės odos baldus reikia nušluostyti šiek tiek drėgna, geriausia jei tai – flanelės arba mikropluošto šluostė. Jokiu būdu nenaudokite šepečių kietais šereliais ar agresyvios buitinės chemijos, tirpalų, kuriuose yra chloro, ir priemonių su šveičiamosiomis dalelėmis

Veliūriniai minkšti baldai labai įnoringi, jų negalima nei balinti, nei trinti ar valyti jokiais valikliais, kurių sudėtyje yra naftos produktų ar stiprių chemikalų. Dėmės nuo šių baldų yra valomos minkštu muilu bei nedideliu kiekiu vandens, kurio temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 40°C. Tad valymui užteks švelnios kempinėlės ir drėgmę sugeriančio popierinio rankšluosčio.

 

 
Rašyti
Skambinti