Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Veidrodžiai

Veidrodžiai

Dekoratyviniai veidrodžiai, kurie visiškai pakeis kambario charakterį

Veidrodžiai svetainėje suteikia erdvei originalumo. Dekoratyvūs ir kartu tvirti rėmai patys savaime tarnauja kaip originali puošmena. Veidrodis ant stygos yra moderni klasikinio veidrodžių pakabinimo būdo variacija. Pavyzdžiui, „Cedric“ modelis, pakabintas ant efektyvios grandinės, yra ir minimalistinis, ir nepaprastai išskirtinis. Tokio tipo sieniniai veidrodžiai pritraukia svečių dėmesį, net jei jų bendras dizainas yra labai minimalistinis. Renkantis veidrodžio rėmą, verta atsižvelgti į bendrą kambario, kuriame jis kabės, dizainą. Jei ant lubų pakabintas šviestuvas bus ssu sidabriniais elementais, tokios spalvos rėmelis puikiai tiks - ši paprastas duetas suteiks kambariui nuoseklumo, kuris atrodo itin elegantiškas. Apvalus veidrodis gali sėkmingai pakeisti ant sienos kabantį paveikslą. Baltų sienų svetainėje ir veliūrinės pilkos spalvos sofos atveju minimalistinis veidrodis, įrėmintas auksu, suteiks intriguojančios elegancijos visai interjero apdailai. Minimalistai tikrai įvertins šį klasikinį kambarių dekoravimo būdą.

Veidrodis metaliniame rėme gali būti pagrindinis kambario akcentas

Bet kuriame kambaryje ant sienos kabantis veidrodis gali būti jo pagrindinė puošmena. Gražiai pagamintas, patvarus rėmas suteiks charakterio neapdorotam, pramoninio stiliaus interjerui. Plytos sienos, juoda plieninė lova, stiklinis stalas ant anglies spalvos kojų ir minimalistinis veidrodis metaliniame rėme sukurs vientisą ir intriguojančią visumą. Žinoma, veidrodis neturi kaboti tik ant sienos. Durų veidrodis yra puikus sprendimas mažesniems butams ar kambariams. Nuostabaus dizaino auksinio rėmo „Alexia“ veidrodis, primenantis ką tik išsiskleidusius gėlių žiedlapius. Ši versija tiks daugelyje kambarių, suteikdama jiems lengvumo. Toks skoningai įrėmintas veidrodis tikrai atkreips dėmėsį į vietą, kurioje jis kabo. Tuo pačiu neverta pamiršti ir praktinės veidrodžių savybės - jie nepaprastai naudingi, kai norime patikrinti savo išvaizdą. Šis aspektas daro koridorių, kuriuo mes einame artėjant prie išėjimo, puikia vieta juos pakabinti.

Makiažo veidrodis - būtinas kiekvienai moteriai

Kiekviena moteris mėgsta kruopštų ir efektyvų makiažą. Todėl jai reikia tinkamo veidrodžio, kuris kabotų virš tualetinio staliuko. Toks veidrodis turėtų būti pakankamai didelis. Veidrodžiai su apšvietimu yra puikus pasiūlymas makiažo kampeliui, tai yra itin praktiškas pasirinkimas. Apvalus sieninis veidrodis, įrėmintas dekoratyviniame sidabro rėme, patiks kiekvienai damai, todėl puikiai tiks tualetiniam staliukui. Pakankamai didelio veidrodžio dėka rytinis makiažas taps daug greitesnis. Įrengiant miegamąjį ar kitą kambarį, verta pasirūpinti kiekviena detale, kuri sudaro bendrą kambario vaizdą. Greita išvaizdos kontrolė prieš išeinant iš namų yra nuolatinė tiek moterų, tiek vyrų veikla, kuri parodo veidrodžių svarbą mūsų aplinkoje. Platus produktų asortimentas leis juos visiškai pritaikyti savo asmeninėms nuostatoms.

Kaip greitai ir švariai nuvalyti veidrodį?

Norėdami nuvalyti ar nuplauti veidrodį, užpurkškite ant jo vandens arba langų valiklio. Nuvalykite veidrodį popieriumi. Tada paimkite sausas servetėles, suglamžykite ir sausai nuvalykite veidrodį. Popierius blizgina veidrodį be dryžių.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti