Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Stilingi rankšluosčių stovai virtuvei ir kitoms namų erdvėms

Stilingi rankšluosčių stovai virtuvei ir kitoms namų erdvėms

Rankšluosčių stovai – išskirtinė namų interjero detalė

Kuriant jaukius namu, svarbi kiekviena smulkmena. Ne tik baldai, bet ir įvairios tiksliai parinktos interjero detalės sukuria namuose jaukią atmosferą ir stilių. Rankšluosčių stovai gali taip pat būti ne tik funkcionalūs, bet ir labai stilingi. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tik kokybiškus, išskirtinio dizaino stovus, kurie pagyvins Jūsų interjerą.

Kokie stovai gali būti?

  • Pastatomi. Vienas dažniausių pasirinkimų į virtuvę, tai pastatomi rankšluosčių stovai, kuri dažniausiai naudojami popieriniams vienkartiniams rankšluosčiams. Tai labai patogus pasirinkimas, puikiai tinkantis visoms virtuvėms. Šių stovų privalumas yra paprasta jų naudojimas. Rankšluostį galite laikyti ten, kur Jums patogu, stovas leidžia patogiai atplėšti rankšluostį ir nereikia padėti jo atgal. Be to, tai stovai, kurie yra nešiojami. Todėl toks rankšluosčių stovas gali būti pastatomas ir ant stalo, kai valgoma, kad prireikus, būtų galima lengvai nusivalyti rankas. Kartais virtuvėje naudojami netgi keli tokie stovai. Vienas rankoms valyti, kitas pastatomas arčiau viryklės, kad rankšluostis visada būtų po ranka, kai reikia pavalyti pjaustymo lentą, stalviršį ir pan.
  • Sieniniai. Virtuvėse labai dažnai pasirenkami ir sieniniai rankšluosčių stovai. Jų gali būti labai įvairių. Tai stovai, kurie tvirtinami prie sienos. Patogu tai, jog visuomet žinote, kur rankšluostis yra. Prie sienos gali būti tvirtinami tiek popierinių rankšluosčių stovai, tiek virtuvės rankšluosčių stovai, ant kurių kabinami daugkartiniai rankšluosčiai. Tokio tipo stovai gali būti ir kaip pakaba. Jeigu norite, stovą galima montuoti nuošalesnėje vietoje, kuri virtuvėje nėra tokia matoma. O jeigu pasirinksite išskirtinio dizaino stovą, jis kaip tik gali tapti puikiu interjero akcentu virtuvėje.
  • Dideli stovai. Dideli pastatomi stovai gali būti naudojami, kai reikia pakabinti rankšluosčius. Dažniausiai jie pritaikomi vonioje, tačiau šiandien, kuriant išskirtinį namų interjerą, juos galima sutikti ir virtuvėje. Tai gali būti mediniai, metaliniai rankšluosčių stovai, kurie visuomet yra labai stilinga interjero detalė.

Prie ko derinti stovą?

Savo klientams siūlome tik kokybiškus ir stilingus rankšluosčių stovus. Iki šiol manėte, kad stovai rankšluosčiams turėtų būti nematomi, slepiami nuo svečių? Siūlome rinktis mūsų gaminius, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Taip kiekviena detalė virtuvėje atrodys nepriekaištingai. Išskirtinio dizaino ir stiliaus rankšluosčių stovai gali būti derinami su kitais elementais. Pavyzdžiui, rinkdamiesi stovą, prisiminkite, kokius indus naudojate. Šventei paserviruotas stalas atrodys puikiai, jeigu serviravimo stovai, rankšluosčių stovas ir servetėlių laikiklis bus vienodo dizaino ir derės tarpusavyje.

Iš ko pagaminti jūsų parduodami rankšluosčių stovai?

Mūsų el. parduotuvėje parduodami popierinių rankšluosčių stovai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno arba metalo.

Per kiek dienų yra pristatomos prekės?

Ilgiausiai pristatymas gali trukti iki dešimties darbų dienų. Jei pirksite virtuvės reikmenis pažymėtus 2 d.d. ženklu, tai prekes pristatysime per dvi darbo dienas. Turėkite omenyje, kad jeigu pirkinių krepšelis bus didesnis nei 60 Eur, tai Jums pristatymas nieko nekainuos.

Rašyti
Skambinti