Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Veidrodiniai padėklai žvakėms | interjero dekoracijos

Veidrodiniai padėklai žvakėms | interjero dekoracijos

Padėkliukai ir plokštelės žvakėms - suteikia kompozicijai daugiamatį švytėjimą

Veidrodiniai stovai ir plokštelės žvakėms yra puošmena, kuri suteiks jūsų stalui žavingą, karališką ir itin romantišką aplinką . Žvakių liepsnos atsispindės lygiame padėkliukų paviršiuje, putojančios ir spindinčios iš visų jėgų. Priklausomai nuo norimo efekto - taip pat galite pabarstyti keletą kristalų, gėlių ar plunksnų tarp žvakių. Be to, būtinai derinkite su spalvomis susijusius indus, staltieses , padėklus ir kilimėlius. Verta atidžiau pažvelgti, be kita ko, į unikalią žvakėms skirtų lėkščių seriją „Margot“ - galite laisvai maišyti apvalius ir kvadratinius, mažesnius ir didesnius padėkliukus, pasiekdami įvairius efektus glamūriniu stiliumi.„Margot“ kolekcijos žvakidės buvo sukurtos atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę - jų kraštus papildomai puošia blizgantis kubinis cirkonis .

Stalo padėkliukas - unikali bet kokio stalo puošmena

Mažas, bet labai ypatingas - stalo padėkliukas yra tokia pat svarbi, kaip ir pats baldas . Tai turi labai svarbią užduotį - ji ne tik efektyviai apsaugo stalviršį nuo pažeidimų ir purvo, bet ir gražiai puošia.Stalo padėkliukas tai yra detalė, kurianti dizainą. Visos šios jamų dekoracijos yra tiesiog gražios, tačiau tik sujungtos suteiks įspūdingą unikalių, dizainerių sukurtų indų efektą . Įsitikinkite patys - apžiūrėkite unikalią „Mondex“ stalo dekoracijų kolekciją.

Ar ant dekoratyvinių padėklų galima laikyti žvakes?

Taip galima.

Ar galimas nemokamas prekių pristatymas?

Visos prekės, kainuojančios daugiau nei 60 Eur yra pristatomos nemokamai. Prekių sumos pirkinių krepšelyje yra sumuojamos.

2 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dviejų darbo dienų;

4 - 10 d.d. ženklu pažymėtos prekės pristatymas - iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti