Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Prieskonių malūnėliai ir grūstuvės

Prieskonių malūnėliai ir grūstuvės

Malūnėliai - lėto gyvenimo meistrai - kurį pasirinkti savo virtuvei?

Kavos, pipirų ir druskos malimo mašinos tampa vis populiaresnės . Nenuostabu - šviežiai maltos pupelės kvepia iš visų jėgų! Pasiėmę trintuvą ir pradėdami gaminti - pasiruoškite tikrai revoliucijai: kavos aromatas sklandys namuose, o patiekalų skonis taps dar intensyvesnis.

Rankinis ar elektrinis - į ką reikėtų atsižvelgti renkantis trintuvą?

Malūnėliai yra virtuvės aksesuarai , leidžiantys lengvai susmulkinti kavos pupeles ir prieskonius - išryškinant jų unikalų aromatą. Malūnėliams būdinga tai, kad jų dėka virtuvės skoniai ir aromatai įgauna intensyvumą. Šiandien virtuvės malūnėliai yra neįkainojami pagalbininkai, kurių dėka mes galime mėgautis puikiu kvapu ir skoniu, be kita ko, šviežiai maltų pipirų, jūros druskos, Himalajų druskos ir kavos pupelių .

Nepamirštamas aromatas ir skonis - renkamės kavamalę

Kavos malūnėlis yra pagalbininkas, be kurios šio gėrimo mėgėjai neįsivaizduoja ryto . Priežastis? Kavos pupelėse yra eterinių aliejų, kurie, sumalti, išgaruoja vos per penkiolika minučių. Todėl šviežiai paruošta kava turės intensyviausią aromatą - iš rankomis maltų pupelių. Jei taip - kuri kavamalė bus geriausia? Skirstome kavos malūnėlius į rankinius ir elektrinius. Rankinis malūnėlis tikrai yra pigesnis, mažas ir dažnai turi įdomų dizainą - kaip „Mondex“ stiklo kavos malūnėlis su patvariu keramikos mechanizmu, kuris dekoruotas madingu flamingo motyvu . Malta kava su jos pagalba nustebins savo savybėmis - išbandykite ir pasieksite daugiau.

Druskos ir pipirų malūnėlis - skonis, kurį įvertins Jūsų šeima

Druskos ir pipirų malūnėliai yra puikus įrodymas, kad verta kartais sulėtinti greitį - ir užuot pirkę gatavus daiktus, laikydamiesi lėtojo gyvenimo idėjos - gerai ką nors padaryti patiems . Maišeliuose supakuoti prieskoniai, deja, niekada neturės tokio intensyvaus kvapo ir skonio, kaip jų grūdėti kolegos. Pasirinkite mėgstamą trintuvą - pavyzdžiui, „Cookini Ben“ rankinį trintuvą „Mondex“. Jame sumontuoti keraminiai peiliukai, kurie be kaitinimo efektyviai sutrins jūsų mėgstamus prieskonius - išbandykite ir pažiūrėkite, kaip smagu dirbti su tokiais pagalbininkais. Druskos ir pipirų malūnėlis tikrai liks jūsų namuose ilgiau.

Kaip virtuvėje tvarkingai laikyti prieskonius?

Kad prieskoniai išlaikytų savo savybes, turėtume juos laikyti sandariuose induose. Nederėtų jų laikyti per ilgai. Kaip ir visi maisto produktai, taip ir prieskoniai turi galiojimo laiką.

 

Kaip greitai bus pristatytas mano užsakymas?

Priklausomai nuo išsirinktų prekių, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti