Statulėlės

2204

Angelų statulėlės - graži bet kokių namų puošmena

Angelo statulėlė siejama su priežiūra, apsauga ir saugumu. Juk būtent angelas yra teigiamai sutapatintas su kiekvieno iš mūsų asmeniniu globėju. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta turėti angelo statulėlę kiekvienuose namuose ir butuose. Tai bus kaip mūsų asmeninis apsauginis talismanas namų lizdui. Be to, angelo statulėlė gali atlikti dekoratyvines funkcijas. Paprastai šios statulėlės siejamos su gipso lipdiniais ar keramika, ir laikomos klasikiniu stiliumi, neatitinkančiu modernistinių tendencijų. Šiuo metu galime pasiūlyti visai kitokių, kurios patiks net ir šiuolaikinio interjero šalininkų skoniui - angelo statulėlės, bet modernioje versijoje. Paprasta, minimalistinė angelo statulėlės forma - liekna moters angelo figūra - pagaminta iš aukso, sidabro ar vario atspalviais nudažytos keramikos. Liejimo paprastumas šiuo atveju puikiai sukuria modernumą ir eleganciją net ir nesenstančių angelų motyvų kategorijoje.

Puiki dovana artimiesiems bet kokiai progai - dekoratyvinės statulėlės

Aukščiau aptartos angelų statulėlės taip pat yra dovanos idėja mylimam žmogui. Angelo statulėlė kaip dovana yra ženklas, kad mes rūpinamės kuo nors ir norime, kad jie visada būtų saugūs, o aplink juos ir jų namuose būtų sukurta tik draugiška atmosfera. Tai taip pat puiki idėja dovanai įkurtuvių proga. Dovanokime tai, kas simbolizuoja ramybę, vidinį komfortą, apdairumą ir saugumą.

Namų statulėlės, dekoratyvinių bruožų, žinoma, gali būti ne tik angelai. Rinkoje yra daug dekoratyvinių statulėlių, kurios dažnai būna labai įdomios. Šiame interjero dizaino sezone sutelksime dėmesį į sidabrą, auksą ir varį kaip į ekstravagancijos išraišką, tačiau į minimalistinį ir subalansuotą stilių.

Papuoškite savo komodą - dekoratyvinės statulėlės namams

Namų statulėlės yra tikras „taškas ant i“ interjero dizaino srityje, ypač kalbant apie baldus, tokius kaip komodos. Šis baldas atrodo labai patrauklus, jei ant stalviršio dedama gerai apgalvota dekoracija. Nepalikime komodos tuščios, nepuoštos. Šiuo atveju puikiai tiks įvairios dekoratyvinės statulėlės, dažniausiai pagamintos iš minėtos keramikos. Tai visiškai neturi būti seni niekučiai, priešingai, modernios dekoratyvinės statulėlėe, turinčios minimalistinę, kartais geometrinę formą. Puiki idėja dekoruoti kambarį taip pat yra elegantiškas ir didelis gaublys, rodantis visą mūsų pasaulį, pavyzdžiui, stovintis ant elegantiškos, trijų dalių medinės kojos.

Puiki idėja, kaip papuošti interjerą, yra pakaitomis išdėstyti įvairių dydžių dekoratyvines figūrėles, išlaikant kompoziciją natūralią ir madingą šį sezoną - paprastumą.

Rašyti
Skambinti