Baldai ir tekstilė

2268
4482
4483
3825
4977
6251
6252
6526
6527
7085
..
€3424
7111
7118
..
€3556
7143
..
€12790
7248

Kaip išsirinkti tinkamiausius baldus savo namams?

Daugeliui mūsų didis džiaugsmas yra įsirenginėti namus. Visada malonu juos prižiūrėti, rūpintis bei kurti nuolatinį jaukumą. Visa tai tam, kad jaustumėmės komfortiškai ir maloniai mus supančioje aplinkoje. Net ir mažos detalės, tokios kaip pufai, minkštasuoliai ar kiek didesni foteliai bei įmantresnio dizaino kavos staliukai gali padėti sukurti išskirtinę atmosferą bei gerą nuotaiką namuose. Vien tik ant sofos gulinčios pagalvėlės bei pledai nuteikia optimistiškai ir suteikia saugumo bei ramybės jausmą kiekviename kambaryje. 

Dėl to, kad namuose praleidžiame tikrai nemažai laiko, ypač jaukumas bei komfortiškos baldų savybės svarbios tiems, kurie dirba iš namų ir kiekvieną laisvą pertraukėlės minutę nori išnaudoti jaukiai įsitaisę fotelyje ar minkštasuolyje. Tokie bei panašūs baldai ir aksesuarai gali būti statomi ne tik svetainėje bei pagrindiniame kambaryje. Vis dažniau klientai pufus ir kitus sėdėjimui skirtus baldus renkasi miegamojo ar darbo kambario zonos jaukumo sukūrimui. Užteks vien tik kampe pastatyti fotelį, po juo pakloti kilimą, galbūt šalia pasistatyti didesnę kambarinę gėlę vazone, o jei dar norėsis – komplektą papildyti pagalvėlėmis bei pledais ir turėsite savo ramybės oazę namuose. Šias ir kitas namų interjero detales rinkitės internetu, nes čia bus pasiūlyta gera prekių kaina bei greitas pristatymas.

 

Kiek laiko truks mano užsakymo pristatymas?

Visas prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Tai gali trukti iki dviejų darbų dienų, jei šalia norimos įsigyti prekės matysite 2 d.d. ženklą, tačiau pristatymas gali užtrukti ir iki septynių darbo dienų, jeigu bus 4 - 7 d.d. ženklas.

 

Kaip prižiūrėti dirbtinės odos arba veliūro audinio fotelius?

Visi tinkamai prižiūrimi baldai tarnaus ilgiau ir bus puikios prekinės išvaizdos, jeigu jais tinkamai pasirūpinsite. Tad turite visų pirma žinoti, kokia medžiaga yra aptrauktas Jūsų turimas baldas.

Dirbtinės odos baldus reikia nušluostyti šiek tiek drėgna, geriausia jei tai – flanelės arba mikropluošto šluostė. Jokiu būdu nenaudokite šepečių kietais šereliais ar agresyvios buitinės chemijos, tirpalų, kuriuose yra chloro, ir priemonių su šveičiamosiomis dalelėmis

Veliūriniai minkšti baldai labai įnoringi, jų negalima nei balinti, nei trinti ar valyti jokiais valikliais, kurių sudėtyje yra naftos produktų ar stiprių chemikalų. Dėmės nuo šių baldų yra valomos minkštu muilu bei nedideliu kiekiu vandens, kurio temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 40°C. Tad valymui užteks švelnios kempinėlės ir drėgmę sugeriančio popierinio rankšluosčio.

 

 
Rašyti
Skambinti