Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Virduliai

Virduliai

Geras virdulys pravers kiekvienuose namuose

Tarp virtuvės įrenginių randame tokių, kurie atrodo beveik nepakeičiami. Taip galite apibrėžti virdulius, kuriuose verdame vandenį rytiniam kavos ar arbatos puodeliui. Galime pasirinkti iš daugybės modelių, kuriems būdingas šiek tiek kitoks dizainas, spalva ar talpa. Nepaisant pokyčių, susijusių su namų dekoravimu, tradiciniai virduliai neišėjo iš mados. Klasikiniai sidabro variantai puikiai derės su kitais elementais, naudojamais virtuvėje. Tačiau jei mes esame tarp originalesnių sprendimų šalininkų, mūsų pasirinktas virdulys gali turėti unikalų pastelinį atspalvį, kurio pavyzdys yra „Modern“ modelis su originalia medieną imituojančia rankena, kuri neįkaista. Jo neabejotinas pranašumas yra pritaikymas prie visų tipų viryklių, kurio dėka „Cookini“ gaminį galima laikyti ypač universaliu ir praktišku prietaisu. Gerai apgalvoti vandens virdulių dizainai bus naudojami kasdieninėje buityje, todėl verta dairytis mūsų poreikius atitinkančio pasiūlymo.

Įdomūs virduliai, kurie papildys virtuvės įrangą

Net toks nepastebimas elementas kaip virdulys daro didelę įtaką virtuvės išvaizdai mūsų namuose. Emalio virduliai yra įvairių akį traukiančių spalvų, todėl juos lengva derinti su prie kitų virtuvės prietaisų, pavyzdžiui, maisto kombaino. Šiuo metu neįprasti sprendimai tampa vis populiaresni. Tai apima nepaprastą „Vintage“ serijos virdulį, kuris tikrai išsiskiria iš dažniausiai pasirenkamų modelių. Į tokį virdulį įpilti vandens bus kasdienės buities malonumas.

Virduliai sukurti atsižvelgiant į praktiškumą

Visi turimi tradiciniai virduliai buvo sukurti atsižvelgiant į praktinį naudojimą. Nesvarbu, ar mes esame tarp modernumo entuziastų ir todėl ieškome indukcinių virdulių, o gal mes labiau mėgstame naudoti dujinę viryklę, mūsų poreikius galima lengvai patenkinti. Patikrintas gamintojas, siūlantis aukštos kokybės virtuvės reikmenis, yra tai, ko mes reikalaujame iš įsigytų įrenginių ir buitinės technikos. Vandens virduliai yra tradicinis sprendimas, klientams siūlomas naujoviška versija, kuri puikiai tiks bet kokiam interjerui. Dar daugiau, patogumas, suteiks malonumo, kurį norėsis pakartoti. Patikrinto prekės ženklo įrenginiai taip pat yra puiki dovanų idėja, pavyzdžiui, įkurtuvių proga. Jūsų draugai tikrai įvertins patikimą virdulį su nepaprastai įdomiu dizainu.

Kaip prižiūrėti virdulį?

Apie kalkes mūsų vandenyje kalbėti net nereikia. Jei pilate tiesiai iš čiaupo, turėkite omenyje, kad po metų ar dviejų su šia problema susidursite. Tada teks virdulį išvalyti. Galima nusipirkti specialių nukalkinimo miltelių. Įdedate kelis šaukštus miltelių, užvirinate pilną virdulį ir vandenį išpilate. Tada virdulį išplaunate ir jis vėl kaip naujas. Nukalkinimo milteliai kainuoja nedaug, o reikia jų kartą į keletą mėnesių. Jei virdulys yra su kalkių filtru, nepamirškite jo išvalyti ir pakeisti. Taip pristabdysite viso virdulio apkalkėjimą.

 

Kaip greitai bus pristatytas mano užsakymas?

Priklausomai nuo išsirinktų prekių, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

Rašyti
Skambinti