Lėkštės

2432
2433
2550
3951
3952

Lėkštės kiekvienai dienai ir šventėms - išsirinkite geriausią komplektą

Modernios lėkštės su unikaliomis formomis, minimalistinė keramika ar klasikinis porcelianas? Skonio reikalas - kad ir kokius indus pasirinktumėte, rinkitės kokybę. Tvirtos, įbrėžimams atsparios, kokybiškai pagamintos lėkštės ilgai išliks jūsų namuose, galėsite patirti daugybę gražių akimirkų prie šeimos stalo.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis lėkštes savo namams?

Lėkštės yra su mumis kiekvieną dieną - gilios, plokščios, priešpiečių ar pusryčių. Ir nors dažniausiai apsiribojame tik patiekimu jose, valgymo metu indai tampa originalia namų puošmena. Lėkštės, kurias patiekiame savo svečiams, daug pasako apie progos pobūdį: klasikinio stiliaus indai tinka elegantiškoms šventėms, modernus dizainas - atsitiktiniams susitikimams su draugais, o spalvingos lėkštės turėtų būti išimamos iš indaujos, pavyzdžiui, per šventinį vakarėlį sode. Nenuostabu, kad mes mėgstame stalą papuošti gražiomis lėkštėmis - juk ypatingoms akimirkoms visada reikalingas specialus pateikimas, o mūsų pastangos tikrai pradžiugins šeimos narių ir pakviestų žmonių akis. Atraskite mūsų siūlomų porceliano ir keramikos lėkščių kolekciją.

Lėkštė tinkama karalienei - kokie stalo indai tinka elegantiškam vakarėliui?

Gražios, geros kokybės lėkštės yra puikus pasirinkimas iškilmingiems susitikimams su šeima ir draugais. Atkreipkime dėmesį ne tik į gaminimo kokybę, bet ir į tai, iš ko jis pagamintas. Porcelianas tikrai yra elegancijos sinonimas - ir būtent iš šios medžiagos pagamintas lėkštes turėtumėte pasirinkti elegantiškoms šventėms. Visus šiuos reikalavimus tikrai atitinka elegantiška „Oueen“ porceliano lėkščių kolekcija, kurią galima rasti mūsų interjero prekių parduotuvėje. Planuodami šventinius pietus ar vakarienę - įsitikinkite, kad turite visiems svečiams tinkamą skaičių tų pačių lėkščių. Stalo indai, sudaryti iš kelių skirtingų lėkščių dizainų, yra ne tik blogo tono ženklas, bet ir sugadins visą efektą - net ir stilingiausių dekoracijų fone.

Namams renkamės lėkštes. Sužinok, ko ieškoti

Geriausios lėkštės? Tiesą sakant, kiekvienam skirtingai - vieniems patinka modernaus dizaino ir įdomios formos stalo indai, pavyzdžiui, kvadratinės lėkštės, kiti pirmiausia atkreipia dėmesį į lėkščių funkcionalumą - dydį ir aukštį. Perkant pietų lėkštes, atsparumas įbrėžimams yra neabejotinas pranašumas. Taip pat patikrinkime, ar mūsų pasirinkti indai gali būti plaunami indaplovėje ir gali būti naudojami mikrobangų krosnelėje. Taip pat turėtume atsižvelgti į lėkščių rinkinio dydį.

Įrodyta, kad stilingi indai ne tik džiugina akį, bet ir efektyviai stimuliuoja skonio receptorius. Nenuostabu - gražiai patiektas maistas tiesiog skanesnis! 

 

Rašyti
Skambinti