Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Visos kalėdinės dekoracijos jaukioms ir gražioms šventėms

10267
2204

Kalėdinės dekoracijos pavers šventes nepaprastomis

Kai už lango atvėsta ir iškrenta pirmasis sniegas, visų namuose prasideda didžiųjų žiemos švenčių laukimas. Vieni anksčiau, kiti vėliau pradeda puošti namus Kalėdoms, bet kad kalėdinės dekoracijos sukuria daugiau šventinės nuotaikos, nesuabejos niekas. Mūsų prekių kataloge rasite daug įvairių stilingų ir labai kokybiškų kalėdinių dekoracijų, kalėdinių žaisliukų eglutėms tiek Jūsų namams, tiek šventiniam stalui.

Kokios kalėdinės dekoracijos populiariausios?

Kalėdos švenčiamos visame pasaulyje, tad natūralu, kad gamintojai kasmet pasiūlo vis naujesnių kalėdinių dekoracijų, vis šiuolaikiškesnių dekoro sprendimų. Interjero specialistai pastebi, kad vyrauja netgi tam tikros kalėdinės tendencijos. Visgi, nepaisant tendencijų, metų ir interjero stiliaus namuose, kai kurios kalėdinės dekoracijos, tokios kaip kalėdinės žvakės ar girliandos metai iš metų yra labai populiarios. Visas jas rasite ir mūsų prekių kataloge.

  • Kalėdiniai žaisliukai. Kokios šventės be kalėdinių žaisliukų? Jais puošiame kalėdines eglutes, pušies šakas, savo namų langus, užuolaidas ir naudojame juos įvairiose dekoracijose bei namų erdvėse. Savo klientams siūlome įvairių spalvų ir medžiagų kalėdinius žaisliukus. Turime įvairių dydžių ir komplektacijų. Kalėdiniai žaisliukai gali būti skirtingų spalvų, perkami po vieną arba jau paruoštame komplekte. Tai pati populiariausia kalėdinė prekė, kurios kiekvienais metais ieško mūsų pirkėjai.
  • Kalėdinės girliandos. Namuose, kieme ar biure kalėdinę nuotaiką sukurti gali padėti kalėdinės girliandos. Tai labai populiarios dekoracijos Kalėdoms. Galite rinktis skirtingų ilgių girliandas, kurios tikrai pasirūpins, kad namuose jaustųsi Kalėdų dvasia. Girliandas galima kabinti vienas, o dažnai jomis puošiamos dekoratyvinės eglių šakos. Girlianda ir kalėdinis žaisliukų rinkinys pavers paprastą šaką ar kalėdinį vainiką išskirtine kalėdine dekoracija namuose.
  • Kalėdinės statulėlės. Daugiau jaukumo ir šilumos į namus gali atnešti tokios kalėdinės dekoracijos kaip kalėdinės statulėlės. Jos ypač populiarios. Statulėlėmis galite dekoruoti savo šventinį stalą, iš jų galima sukurti įvairias pastatomas kalėdines dekoracijas, o kartais šios statulėlės saugo ir pačią Kalėdų eglutę. Populiarusis spragtukas arba kalėdinė statulėlė su sniegu namams suteiks dar daugiau šventinio įvaizdžio.
  • Advento kalendoriai. Daugelyje namų, kur gyvena mažų vaikų, švenčių laukimas prasideda su advento kalendoriaus stebėjimu. Šiandien advento kalendorius gali būti ne tik smagiu žaidimu, bet ir stilingu namų dekoro elementu, primenančiu, kad šventės – jau čia pat. Savo klientams siūlome apgalvotus, įdomius ir stilingus advento kalendorius.

Ar kalėdinės dekoracijos bus pristatytos iki švenčių?

Taip, jei prekės bus užsakytos iš anksto. Maksimalus pristatymo terminas yra 10 d.d. nuo užsakymo gavimo.

Priklausomai nuo išsirinktų prekių, skiriasi ir pristatymo laikas. Jei šalia prekės yra užrašas 2 d.d., tuomet užsakymo pristatymas užtruks iki dviejų darbo dienų, o jeigu matysite užrašą 4 - 10 d.d., tai prekių teks palaukti iki dešimties darbo dienų.

 

Kokios yra populiariausios kalėdinės dekoracijos?

Atsakyti į šį klausimą sudėtinga. Kuriant kalėdinį įvaizdį svarbu visa visuma, kad kalėdinės dekoracijos derėtų tarpusavyje tiek spalviškai, tiek pasirinktu dekoravimo stiliumi.

Rašyti
Skambinti