Iki nemokamo pristatymo liko €25.00

Dekoracijos

DEKORACIJOS

Namų dekoracijos - paprastas būdas papildyti interjerą

Daugeliui iš mūsų dekoruoti namus vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų. Kiekviena detalė suteikia interjerui savitą atmosferą, todėl sukurti jaukumą namuose yra labai svarbu. Namų dekoracijos gali būti bet kokio stiliaus, tačiau jos visada tam tikru būdu turėtų atspindi kiekvieno šeimos nario charakterį. Iš gausios pasiūlos mes pasirenkame dekoracijas, kurios labiausiai atitinka mūsų skonį, kad bet kuris kambarys galėtų būti mėgstamiausia vieta namuose. Tokios detalės kaip veidrodžiai, laikrodžiai, statulėlės, padėklai žvakėms papildo mūsų namų interjerą. Didelę reikšmę turi svetainės, miegamojo ir net koridoriaus dekoras.

Svarbios ir pagrindinės dekoracijos

Dekoruojant namus dažniausiai galvojama apie paveikslus. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad žvakidės, statulėlės, padėklai žvakėms priderinti prie komodos, patrauks mūsų svečių dėmesį. Puikus pasirinkimas šiuo atveju yra linijos Cedric veidrodžiai ir žvakidės. Originali ir akį traukianti veidrodžių forma, primenanti lapą, puikiai tiks minimalistiniam interjerui. Kambario aksesuarai gali būti įvairių įmantrių formų. Funkcionalios namų dekoracijos yra ypatinga dekoravimo rūšis, kurią tikrai įvertins visi namų gyventojai. Ypatingą jaukumą suteiks LED žvakės ir LED rutuliai. Verta atkreipti dėmesį į jų pasirinkimą, nes jie ne tik puošia interjerą, bet yra praktiški - šviečia.

Nuoseklus svetainės dekoras suteiks interjerui elegancijos

Renkantis kambario dekoracijas svarbu užtikrinti nuoseklumą. Dėl šios priežasties jūsų namai atrodys labai elegantiškai, o apsilankę svečiai tikrai įvertins  jūsų estetinį skonį. Kiekviena individuali namų puošmena turėtų būti apgalvota ir suderinta su jau pasirinktomis. Gerai apgalvotas aksesuarų pasirinkimas - vienos temos pasirinkimas. Tai galėtų būti spalva, forma, medžiagos. Gerai apgalvotas namų dekoracijų pasirinkimas leis visus atskirus elementus puikiai sujungti.

Rašyti
Skambinti